Counter Strike ikon

Counter Strike APK

Efsane Counter Strike oyunu, bir grup oyunsever tarafından Android işletim sistemine uyarlandı ve kullanıma sunuldu. Bilgisayardaki ile aynı görsel tasarıma ve oynanışa sahip olan oyun Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışıyor. 

 

ANDROİD COUNTER STRİKE KURULUMU

Oyunun kurulumunu detaylıca açıklayacağız, lütfen oyunu oynayabilmek için tüm adımları sırasıyla eksiksiz olarak uygulayın:

 

1- İndir butonuna basarak xash_cepde-net isimli .rar dosyasını telefonunuza veya tabletinize indirin.

2- İndirme işlemi bittikten sonra herhangi bir rar uygulaması ile dosya içerisindeki "xash isimli klasörü hafıza kartının anadizinine çıkartın. Bu konum genellikle tüm cihazlarda sdcard olarak geçer.

3- xash isimli klasörü hafıza kartının anadizinine attıktan sonra klasör içerisindeki Half Life'a ait olan csdm-signed.apk isimli dosyayı cihazınıza kurun. APK dosyası Half Life oyununu cihazınıza yükleyecektir.

4- Half Life yüklendikten sonra xashdroid-release.apk isimli Counter Strike APK dosyasını da cihazınıza yükleyin. Oynayacağınız Counter Strike oyunu yüklenecektir.

5- Counter Strike oyunu cihazınızın menüsünde CSDM Launcher ismiyle yer alacaktır, oyunu açın ve Launch CSDM! butonuna basarak oynamaya başlayın!

 

NOT 1: Android Counter Strike oyun ekranında bazen takılmalar olabiliyor, eğer takılma yaşarsanız önce cihazınızın menüsündeki xash3D olarak Half Life oyununu başlatın sonra CSDM Launcher ile Counter Strike oyununa girin.

NOT 2: Oyunu donmadan oynayabilmek için yüksek miktarda ram ve işlemci gücüne sahip telefonunuzun olması gerekiyor. Biz LG G3 ile denediğimizde maalesef oyun donarak ilerliyordu.

 

COUNTER STRİKE NASIL OYNAYIR?

Arkadaşlar oyun sadece internet üzerinden oynanabiliyor. Oyunu açtıktan sonra oyun menüsündeki multiplayer"e tıklayarak internet üzerinden oyun oluşturabilir ya da oynanmakta oyun varsa ona bağlanabilirsiniz. Ayrıca, oyunda BOT YOKTUR. Sadece gerçek insanlar internet üzerinden oynayabilirler.

 

Siz de hemen Android Counter Strike APK oyununu indirerek arkadaşlarınızla oynamaya başlayın. İyi oyunlar!

Yorumlar

Counter Strike için toplam 32 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Counter Strike için
Hic iyi diyil
Ziyaretçi4 yıl önce Counter Strike için
Çok kötü
Ziyaretçi4 yıl önce Counter Strike için
bendeki yüklenmiyor neden acaba
Ziyaretçi4 yıl önce Counter Strike için
IYI
Ziyaretçi4 yıl önce Counter Strike için
İyi