The Battle of Polytopia ikon

The Battle of Polytopia APK

Língua

The Battle of Polytopia, strateji tabanlı geliştirilen macera dolu bir oyun.


Platform tarzına sahip bir harita üzerinde geçen oyuna, yöneteceğiniz ırkı seçerek ve kabilenizi kurarak başlıyorsunuz. Oyun haritasında birçok farklı kabile size komşu oluyor ve oyundaki amacınız komşu kabileleri yok ederek haritayı tamamen ele geçirmek.


Oyunun ilgi çeken yanı, harita seçeneğinin neredeyse sınırsız sayıda olması. Bununla birlikte her defasında yöneteceğiniz ırkı da değiştirebiliyorsunuz, ancak ırkların birçoğu kilitli durumda ve ödül puanlarınızla açmanız mümkün. Ancak yine de farklı ırk ve haritalarla oynamak sizi farklı bir maceraya götürüyor.


The Battle of Polytopia'nın grafikleri piksel tabanlı. Daha doğrusu her birim 1 piksel kadar küçük ama oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. The Battle of Polytopia APK dosyasını ücretsiz indirerek kabilenizi yönetmeye ve yeni dünyalar keşfetmeye hazırlanın. İyi oyunlar.

The Battle of Polytopia ekran görüntüleri The Battle of Polytopia ekran görüntüleri The Battle of Polytopia ekran görüntüleri The Battle of Polytopia ekran görüntüleri The Battle of Polytopia ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm The Battle of Polytopia APK güncellemesi ile yeni bir dil desteği oyuna eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder