Star Wars: Commander ikon

Star Wars: Commander

v4.13.0.9941

İsyancılar ve Galaksi imparatorluğu fedaileri Star Wars: Commander oyunuyla karşı karşıya geliyor.

 

Android için geliştirilen bu eşsiz strateji oyunu, Galaksi Savaşları'nın kazananını belirleyecek. İsyancılar ve İmparatorluk arasında bir tercih yaparak savaşa katılacağınız oyunda kendi üssünüzü, ordunuzu ve savunma stratejilerinizi geliştireceksiniz. Galaksinin üstün teknolojiye sahip robot askerlerinin yanında Darth Vader, Luke Skywalker, Han Solo, ve Princess Leia gibi öne çıkan Star Wars savaşçıları da oyunda yer alıyor. Üssünüze yapılacak saldırılara karşı koymak için bu karakterlerin özel yetenekleri oldukça önemli. Bunun yanında kuleler, saptırıcılar ve ışın kalkanları da üssünüzü savunmak için kurabileceğiniz birimlerden birkaç tanesi.

 

Oyunda temel olarak üç farklı oynanış modu bulunuyor. Tamamen gerçek oyunculardan oluşan savaşlara katıldığınız Galaksi Savaşları; İmparatorluğun özel görevlerini içeren hikaye modu ve seviye atlamakla birlikte galaksinizin sürekliliği için ihtiyacı olan görevleri tamamladığınız görev modu. Star Wars: Commander APK dosyasını indirerek Galaksi Savaşları'ndaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Star Wars: Commander ekran görüntüleri Star Wars: Commander ekran görüntüleri Star Wars: Commander ekran görüntüleri Star Wars: Commander ekran görüntüleri Star Wars: Commander ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni donanma birimleri ve deniz atağı ekipmanları eklendi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.13.0.9941

GeliştiriciDisney

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi17.10.2017 - 10:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme198

Dosya boyutu 47.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7610

Güvenlik seçicileri
Star Wars: Commander eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Star Wars: Commander versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder