Bucket Crusher ikon

Bucket Crusher APK

v1.0.1

Bucket Crusher APK, Android telefon ve tabletler için geliştirilen eğlenceli bir simülasyon oyunu.


Duvar kırmayı seviyor musunuz? Bucket Crusher oyununda yüzlerce duvar kırılmak için sizi bekliyor. Oyundaki her duvar farklı şekillere ve özelliklere sahip. Ağır iş makinenize binerek duvarları yıkın ve puanları toplayın. Oyundaki temel göreviniz tam olarak bu. İş makinenizi toplayacağınız puanları kullanarak geliştirme imkanınız var. Örneğin, iş makinenizin kırıcı parçasını değiştirerek zorlu duvarları daha kolay yıkabilirsiniz.


VOODOO ekibinin geliştirdiği bu oyun ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Duvar kırıcı oyunlarını sevenler için eğlenceli içeriği ile Bucket Crusher kesinlikle denemeye değer bir oyun. Bucket Crusher APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Bucket Crusher nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bucket Crusher APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bucket Crusher ekran görüntüleri Bucket Crusher ekran görüntüleri Bucket Crusher ekran görüntüleri Bucket Crusher ekran görüntüleri Bucket Crusher ekran görüntüleri

Yorumlar

Bucket Crusher için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Bucket Crusher v1.0.1 için
SelamınAleyküm admin , admin siteyi ilk hangi tarihte açdın bkrde bu platforma ilk hangi site ile başladın eskiden beridir takip ediyorum