Devlet Kurucu (States Builder) ikon

Devlet Kurucu (States Builder) APK

v1.3.0

Devlet Kurucu (States Builder) Açıklama

Devlet Kurucu (States Builder) APK ile kendi devletinizi kurun ve yönetin.


Devlet kurma oyunları arasında yer alan States Builder oyunu, simülasyon tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android oyun. Idle tabanlı geliştirilen bu oyunda insan medeniyetini altıgen şeklindeki toprak parçalarında devletinizle birlikte geliştirmeye çalışacaksınız. Size düşen görev, sahibi olduğunuz toprak parçası etrafındaki altıgen toprakları keşfetmek. Elbette keşfettiğiniz topraklarda devletinizin para kazanmasını sağlayacak kaynak ticareti yapacaksınız. İşlenmiş kaynakları ve ticareti ne kadar çok geliştirirseniz, devletinizin geliri o kadar yüksek olacaktır.


Tek bir küçük toprak parçasından başlayacağınız bu oyunda dünyanın her yerine hükmedecek kadar büyüyebilir misiniz? Sıradışı oyun kurgusu sayesinde severek oynayacağınız Devlet Kurucu oyunu, eğlenceli içeriği ve sürükleyici kurgusu sayesinde keyifli bir Android oyun deneyimi sunuyor. SayGames tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bu oyunu oynamak için Devlet Kurucu (States Builder) APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

Devlet Kurucu (States Builder) ekran görüntüleri Devlet Kurucu (States Builder) ekran görüntüleri Devlet Kurucu (States Builder) ekran görüntüleri Devlet Kurucu (States Builder) ekran görüntüleri Devlet Kurucu (States Builder) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi16 gün önce

Eklenme tarihi06.02.2024 - 20:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 97.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11594

GÜVENLİKİndireceğiniz Devlet Kurucu (States Builder) APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: games.resourcer.hex

APK imzası: b1594e2c6ad6a270721666fb0ab1d8c1fe109137

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder