Me is King : Idle Stone Age Tycoon ikon

Me is King : Idle Stone Age Tycoon APK

v0.17.0

Me is King: Idle Stone Age Tycoon oyunuyla taş çağının fantastik hikayesine katılın.


Idle ve çiftçilik tarzını bir araya getiren Me is King APK oyununda taş devrine ait dönemin çiftçilik görevleri sizi bekliyor. Okuldaki derslerden bildiğimiz gibi taş devrinde insanlar henüz gelişmemiş, bir nevi mağara adamı gibi hayat sürmüştür. Me is King oyununda da hikayemiz mağara adamının çiftçilik macerası üzerine kurulu. Bu hikayede size düşen görev, çiftçilikle ilgili kararlar vererek mağara adamının çiftliğini büyütmesine yardımcı olmak. Oyunun en önemli özelliği, vereceğiniz kararların oyunun geleceğini etkilemesi. Eğer iyi kararlar verirseniz oldukça kısa sürede çiftliğinizi büyütebilirsiniz.


Me is King oyununu çiftlik oyunu olarak tanıtıyoruz ancak oyun içeriği bununla sınırlı değil. Çiftçilik yaparken kazanacağınız parayı kullanarak kendinize ait bir köy inşa etmeye başlıyorsunuz. Bu yüzden çiftlik ürünlerini satarak kazanacağınız para oyun içerisinde çok önemli. Güzel bir köyünüz olmasını istiyorsanız çiftçiliğin hakkını vermeniz gerek.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Me is King oyunu tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Android çiftlik oyunlarını seviyorsanız kendine has hikayesiyle dikkat çeken Me is King sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Me is King APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Me is King : Idle Stone Age Tycoon ekran görüntüleri Me is King : Idle Stone Age Tycoon ekran görüntüleri Me is King : Idle Stone Age Tycoon ekran görüntüleri Me is King : Idle Stone Age Tycoon ekran görüntüleri Me is King : Idle Stone Age Tycoon ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder