Pixel Survival Game 3 ikon

Pixel Survival Game 3 APK

v1.26

Pixel Survival Game 3 Açıklama

Issız bir adayı gelişmiş bir yerleşim yerine dönüştürebilir misiniz? Pixel Survival Game 3 oyununda sürükleyici bir simülasyon hikayesi sizi bekliyor.


Oyunun ikinci serisi Pixel Survival Game 2 kazı işçiliğiyle öne çıkarken, bu üçüncü serisi çok daha farklı bir oyun hikayesine sahip. Temel olarak hayatta kalma tarzına benzer bir oyun hikayesiyle karşılaşıyorsunuz. Biraz daha detay verelim: oyun ıssız bir adada başlıyor ve size düşen en önemli görev bu adayı bir çiftliğe dönüştürmek. Ev inşası, tarla ekme-biçme ve hayvan yetiştirme gibi işleri yapmanız, yabani canlılara karşı adanızı korumak zorundasınız.


Pixel Survival Game 3'te genel olarak tek başınıza oynuyorsunuz ancak, PvP modu ile arkadaşlarınızla birlikte oynamanız da mümkün. PvP modu arkadaşlarınızı hem dost hem de düşman yapabiliyor, bu nedenle kendi çiftliğinizin çıkarı neyse onu yapmaya dikkat etmeniz şart. Aksi halde arkadaşlarınız tüm yaptıklarınızı sizden alabiliyor.


Android için geliştirilen bu simülasyon oyunu tamamen ücretsiz. Oynamak için Pixel Survival Game 3 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli, herhangi bir ek dosya bulunmuyor.

Son güncellemede neler var?

Pixel Survival Game 3 APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.26

GeliştiriciCowbeans

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2018 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme81

Dosya boyutu 39.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8318

GÜVENLİKİndireceğiniz Pixel Survival Game 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cowbeans.pixelsurvival3

APK imzası: a64422e2ba882321220a90f8cc957fdea596905d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder