Pixel Survival Game 3 ikon

Pixel Survival Game 3

v1.16

Issız bir adayı gelişmiş bir yerleşim yerine dönüştürebilir misiniz? Pixel Survival Game 3 oyununda sürükleyici bir simülasyon hikayesi sizi bekliyor.

 

Oyunun ikinci serisi Pixel Survival Game 2 kazı işçiliğiyle öne çıkarken, bu üçüncü serisi çok daha farklı bir oyun hikayesine sahip. Temel olarak hayatta kalma tarzına benzer bir oyun hikayesiyle karşılaşıyorsunuz. Biraz daha detay verelim: oyun ıssız bir adada başlıyor ve size düşen en önemli görev bu adayı bir çiftliğe dönüştürmek. Ev inşası, tarla ekme-biçme ve hayvan yetiştirme gibi işleri yapmanız, yabani canlılara karşı adanızı korumak zorundasınız. 

 

Pixel Survival Game 3'te genel olarak tek başınıza oynuyorsunuz ancak, PvP modu ile arkadaşlarınızla birlikte oynamanız da mümkün. PvP modu arkadaşlarınızı hem dost hem de düşman yapabiliyor, bu nedenle kendi çiftliğinizin çıkarı neyse onu yapmaya dikkat etmeniz şart. Aksi halde arkadaşlarınız tüm yaptıklarınızı sizden alabiliyor.

 

Android için geliştirilen bu simülasyon oyunu tamamen ücretsiz. Oynamak için APK dosyasını indirip kurmanız yeterli, herhangi bir ek dosya bulunmuyor.

Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.16

GeliştiriciCowbeans

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi27.02.2018 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme59

Dosya boyutu 26.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8318

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder