Telefon Kılıfı Yap ikon

Telefon Kılıfı Yap APK

v2.2.0

Telefon Kılıfı Yap APK, simülasyon tabanlı geliştirilmiş eğlenceli bir Android oyunu.


Rengarenk telefon kılıflarını seviyor musunuz? Telefon Kılıfı Yap oyunu ile kendinize kılıf yapacak keyifli zamanlar geçireceksiniz. Göreviniz hem eğlenceli hem de basit: çeşitli boyama ve çıkartmaları kullanarak telefon kılıfı yapmak. İhtiyacınız olan şey sadece hayal gücü. Hayal edin, tasarlayın ve boyamaya başlayın. Eğlenceli çıkartmalarla kılıfınızı daha güzel hale getirmeyi unutmayın.


Android simülasyon oyunları arasında yer alan Telefon Kılıfı Yap oynaması basit ve eğlenceli oyunlar arasında öne çıkmayı başarıyor. Telefon Kılıfı Yap APK dosyasını ücretsiz indirerek telefon kılıflarını yapmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Telefon Kılıfı Yap nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Telefon Kılıfı Yap APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Telefon Kılıfı Yap ekran görüntüleri Telefon Kılıfı Yap ekran görüntüleri Telefon Kılıfı Yap ekran görüntüleri Telefon Kılıfı Yap ekran görüntüleri Telefon Kılıfı Yap ekran görüntüleri

Yorumlar

Telefon Kılıfı Yap için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Telefon Kılıfı Yap v2.2.0 için
Bunun hilesini paylaşabilir misiniz nolurrrr