Roller Coaster Life Theme Park ikon

Roller Coaster Life Theme Park APK

v1.4.0

Roller Coaster Life Theme Park Açıklama

Tema parkı eğlencesi devam ediyor. Roller Coaster Life Theme Park oyunuyla kendi eğlence parkınızı inşa edin ve yönetin.


Dünya çapında milyonlarca oyuncunun beğeniini kazanan Roller Coaster serisi tema parkı ile geri dönüyor. Bilmeyenler için söyleyelim, Roller Coaster oyunlarında kendinize bir lunapark benzeri eğlence dünyası kuruyor ve yönetiyorsunuz. Geniş ve boş bir araziye kuracağınız park içerisine dönme dolap, çarpışan araba pistleri, kaydırak parkuru ve hızlı tren gibi birçok eğlence öğesi ekleyebilirsiniz. Unutmayın, parkın sahibi olarak her şeyi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Müşterileriniz memnun olduğu sürece oyunda para kazanacak ve eğlence parkınızı geliştireceksiniz. Her lunaparkta olduğu gibi bir kafe inşa ederek lezzetli yiyecek ve içecekleri müşterilerinize sunmayı ihmal etmeyin.


Sparkling Society oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun simülasyon tabanlı eğlence parkı oyunları arasında oldukça popüler durumda. En iyi tema parkını inşa ederek eğlenceli zamanlara geçirmeye hazır mısınız? Öyleyse Roller Coaster Life Theme Park APK dosyasını hemen indirip kurun ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Roller Coaster Life Theme Park ekran görüntüleri Roller Coaster Life Theme Park ekran görüntüleri Roller Coaster Life Theme Park ekran görüntüleri Roller Coaster Life Theme Park ekran görüntüleri Roller Coaster Life Theme Park ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

GeliştiriciSparkling Society

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi22 gün önce

Eklenme tarihi23.05.2024 - 20:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 178 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11652

GÜVENLİKİndireceğiniz Roller Coaster Life Theme Park APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sparklingsocietyworld.rollercoasterthemeparkbuildingtycoon

APK imzası: b2bfe592361edb01526c0b2131152fc5c30be2fe

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder