Red Bull Free Skiing ikon

Red Bull Free Skiing APK

v1.1

Red Bull Free Skiing Açıklama

Red Bull'un yeni oyunu kar kayağı Red Bull Free Skiing ile eğlenceli kayak yarışlarına katılın.


Snowboard oyunu da diyebileceğimiz Free Skiing üç farklı oyun moduna sahip: Tek oyuncu, zamana karşı ve PvP modu. Birinci mod Tek Oyuncu'da daha çok kayma yeteneğinizi geliştirmek için tek başınıza oynuyor, kontrol düğmelerine alışmaya çalışıyorsunuz. Zamana karşı oynayacağınız ikinci modda ise bölümü geçebilmek için kayma alanını belli bir süre içerisinde bitirmeniz gerekiyor. Üçüncü mod PvP'de ise tamamı gerçek oyunculara karşı yarışıyorsunuz. Bu modda kazanabilmek için hem Snowboard'ınızla akrobatik hareketler yapmanız ve zaman sınırı içerisinde bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor.


Red Bull Free Skiing'de toplam 40 seviye ve çeşitli kayak pistleri var. Yüksek grafik kalitesi ve başarılı kontrast ayarı ile oynaması oldukça zevkli bir oyun. Kış sporlarını ve Snowboard oyunlarını sevenler Red Bull'un bu yeni oyununu çok sevecek. İyi oyunlar.

Red Bull Free Skiing ekran görüntüleri Red Bull Free Skiing ekran görüntüleri Red Bull Free Skiing ekran görüntüleri Red Bull Free Skiing ekran görüntüleri Red Bull Free Skiing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1

GeliştiriciRed Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi31.12.2017 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme95

Dosya boyutu 62.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8065

GÜVENLİKİndireceğiniz Red Bull Free Skiing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.redbull.skiing

APK imzası: 3ac100a310565fcd70471f973495c509dfc08b4f

Red Bull Free Skiing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Red Bull Free Skiing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder