Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu ikon

Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu APK

v2.1.1

Soccer Manager 2021 APK oyunu ile dünyanın en iyi teknik direktörü belli oluyor.


Futbol menajerlik oyunu olan Soccer Manager, yeni 2020 - 2021 sezonu ile karşımızda. Bizim bildiğimiz teknik direktörlük görevi yapacağınız oyunda bir futbol takımının başına geçecek, başarıdan başarıya koşmak için taktikler geliştireceksiniz. Oyunun öne çıkan özelliği, futbol takımının tüm kontrolünü sizin yapıyor olmanız. İdmanlardan taktik programlara, futbolcu transferlerinden alt yapı takımına kadar tüm kontrol sizde. Ne kadar başarılı bir teknik direktör olduğunuzu gerçek zamanlı olarak herkese gösterin.


Soccer Manager 2021'de 33 farklı ülkeden toplam 800 civarında futbol takımı yer alıyor. Bu takımlar arasından birisini seçerek kariyerinize başlıyorsunuz. İlk göreviniz takımdaki futbolcuların yeterli seviyede olup olmadığını öğrenmek. Gerekirse transfer yapmak veya alt yapıdan futbolcu yetiştirmek. Hepsi size bağlı olarak gelişen futbolcuların seviyesi takımın başarısını da doğrudan etkileyecek.


Milyonlarca oyuncunun oynadığı bu oyun hem mükemmel grafikleri hem akıcı oyun kurgusu ile Android futbol oyunları sevenler için mükemmel bir seçenek. Soccer Manager 2021 APK dosyasını ücretsiz indirip kurun, futbol takımınızı seçerek futbol menajerliğinde kendinizi kanıtlayın. İyi oyunlar.

Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Soccer Manager 2021 APK son sürüm güncellemesinde oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu v1.1.5 için
ipada yüklenirmi
Ziyaretçi2 yıl önce Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu v1.1.0 için
PUBG MOBILE OYNUYORMUSUN SEN ZIYARETJI
Ziyaretçi2 yıl önce Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu v1.0.11 için
İnternetsiz calismiyor
Ziyaretçi2 yıl önce Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu v1.0.11 için
Çok güzel