Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Soccer Star 2017 World Legend

Soccer Star 2017 World Legend

v3.2.16
reklamlar
Soccer Star 2017 World Legend
Soccer Star 2017 World Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2017 World Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2017 World Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2017 World Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2017 World Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2017 World Legend tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Soccer Star 2017 World Legend Açıklama

Hem kulüp hem de bir futbolcuyu yönettiğiniz Soccer Star 2017 World Legend yeni bir futbol oyunu deneyimi sunuyor.

 

Bir kulüp ve futbolcu seçerek başladığınız oyunda kulübün menajerliğini yapmak ve futbolcunun kendisini yöneterek gelişimlerini sağlamak temel göreviniz. Sadece milli takım kulüplerinin yer aldığı oyunda yerel takımlar bulunmuyor. Milli takım ligleri, UEFA Euro ve EUFA dünya kupası gibi turnuvalarda taktik anlayışlarınızı sahaya yansıtarak hem kulübünüzün hem de futbolcunuzun başarılı sonuçlar almasını sağlamalısınız. Kulübünüzün ve futbolcunuzun kariyeri tamamen sizin elinizde.

 

Maçlarda göstereceğiniz başarılara bağlı olarak kazanacağınız özel jetonlarla kulüp ve futbolcunuz için taktik ve teknik özelliklerinin kilitlerini açabiliyorsunuz. Antrenmanlarla kazanacağınız bu deneyimleri geliştirerek takım futbolunu ilerletmeniz ve sahaya yansıtmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Kolay kontrolleri ve başarılı üç boyutlu grafikleri ile oldukça akıcı bir oynanışa sahip olan Soccer Star 2017 World Legend APK dosyasını indirin ve futbol oynamanın zevkini çıkarın.

Güncelleme Notları

Oyundaki küçük hatalar düzeltildi.

reklamlar

Soccer Star 2017 World Legend Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: