Soccer Star 2018 World Cup Legend ikon

Soccer Star 2018 World Cup Legend APK

v4.0.0

Soccer Star 2018 World Cup Legend futbol oyununda, futbolcu karakterinizle Rusya Dünya kupasında başarıya ulaşın.

 

Oyun aslında bir futbol menajeri oyunu ancak, bu sefer bir takımı değil sadece bir futbolcuyu kontrol ediyorsunuz. Başlangıçta seçeceğiniz futbolcuyla birlikte maçlara çıkacak, onun başarılı olması için tüm taktik becerilerinizi göstermeye çalışacaksınız. Oyunda size düşen en büyük görev tabii ki futbolcunuzu geliştirmek ve tabii ki şampiyonluk yaşamak. Soccer Star 2018 World Cup Legend milli takımlar düzeyinde dünya kupası şampiyonasını konu aldığı için yöneteceğiniz futbolcuyla Rusya Dünya Kupası'nda mücadele etmenin keyfini çıkarıyorsunuz.

 

Soccer Star serisi futbol oyunlarında farklı bir oyun kurgusu kullanan Genera Games stüdyosu, Soccer Star 2018 World Cup Legend oyununda da aynı kurguyu sürdürüyor. Yüksek kaliteli grafikler ve geniş taktik stratejileri ile oyun gayet eğlenceli bir futbol deneyimi sunuyor. Ücretsiz olan Soccer Star 2018 World Cup Legend APK dosyasını indirerek milli takımlar düzeyinde futbol şampiyonasındaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Soccer Star 2018 World Cup Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2018 World Cup Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2018 World Cup Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2018 World Cup Legend ekran görüntüleri Soccer Star 2018 World Cup Legend ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder