Adobe Acrobat Reader ikon

Adobe Acrobat Reader APK

v21.1.0.16863

Adobe Acrobat Reader ile PDF belgelerinizi kolayca okuyabilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

Medya devi Adobe tarafından geliştirilen Acrobat Reader'in Android versiyonu, kolay kullanımı ve işe yarar özellikleri sayesinde oldukça popüler. Bu özelliklerin arasında PDF belgesi üzerinde arama yapma, belge imzalama ve form doldurma başta geliyor. Sürekli PDF dosyalarıyla çalışanlar da unutulmamış; PDF üzerinde herhangi bir not almanız gerekirse yapışkan notları veya açıklama ekleme özellikleri imdadınıza yetişiyor.

 

PDF dosyaları bildiğiniz gibi korumalı olabiliyor. Bu nedenle korumalı dosyaları Adobe Acrobat Reader ile düzenlemek mümkün değil. Ancak belge size ait veya koruması yoksa metin vurgulama, yazı-resim ekleme ve metin imzalama gibi birçok değişikliği yapabiliyorsunuz. Son olarak, bulut depolama (Dropbox, Google Drive veya OneDrive) hesaplarınızı uygulamaya ekleyerek kolayca paylaşabilirsiniz.

 

Adobe Acrobat Reader tamamen ücretsiz ve herhangi bir reklam içermiyor. APK dosyasını indirin ve kullanmaya başlayın.

Adobe Acrobat Reader nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adobe Acrobat Reader APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Adobe Acrobat Reader ekran görüntüleri Adobe Acrobat Reader ekran görüntüleri Adobe Acrobat Reader ekran görüntüleri Adobe Acrobat Reader ekran görüntüleri Adobe Acrobat Reader ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Adobe Acrobat Reader APK son sürüm güncellemesinde uygulama özellikleri optimize edilmiş, hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder