Device Maintenance (Cihaz Bakımı) ikon

Device Maintenance (Cihaz Bakımı) APK

v2.0.31.1

Samsung'un geliştirdiği Device Maintenance tüm Android kullanıcılarına açıldı.


Yeni Galaxy telefon ve tabletlerde Cihaz Bakımı ismiyle karşımıza çıkan resmi Device Maintenance performans, güvenlik ve temizlik işlerini birarada sunan gayet kompakt bir uygulama. Pil, performans, depolama, RAM (hafıza) ve cihaz güvenliği olmak üzere 5 kriter üzerinden bir değerlendirme yapıyor ve 100 üzerinden bir puan değeri çıkarıyor. Ortaya çıkan puana göre cihazınızın anlık durumunu görebiliyor ve gerekli düzeltmeleri yapabiliyorsunuz.


Samsung'un cihaz bakımı özelliği genellikle performans artışı amacıyla kullanılıyor ancak, oyuncular ve film izleyenler için farklı performans modu seçimleri de yapabilirsiniz. Bu şekilde akıllı cihazınızın performansını kullanım amacınıza göre değiştirebilirsiniz. Device Maintenance'in tek kötü yanı Android 7.0 ve üzeri Android sistemlerinde çalışıyor olması. Bunun dışında gayet başarılı ve iş gören bir uygulama. Device Maintenance (Cihaz Bakımı) APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Device Maintenance (Cihaz Bakımı) ekran görüntüleri Device Maintenance (Cihaz Bakımı) ekran görüntüleri Device Maintenance (Cihaz Bakımı) ekran görüntüleri Device Maintenance (Cihaz Bakımı) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Device Maintenance (Cihaz Bakımı) APK güncel sürümü ile uygulama tasarımı güncellenmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Artıları

5 farklı kriter üzerinden değerlendirme yapması,

Performans durumunu net olarak gösterme,

Basit ve anlaşılır arayüz.

Eksileri

Çalışabilmesi için gereken Android sürümü çok yüksek.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder