Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ikon

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu APK

v3.13.406.779f

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu Açıklama

Dumpster APK Android telefonunuzdaki fotoğraf, video ve müzikleri sildiğiniz zaman geri dönüşüm kutusu görevi gören başarılı bir uygulamadır.


Uygulamanın temel işlevi olan dosya kurtarma aslında bilgisayarda, yani Windows'tan bildiğimiz geri dönüşüm kutusu ile aynı. Dumpster'i kurduktan sonra bir dosya silerseniz, dosya otomatik olarak Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu'na atılıyor ve orada kurtarılmayı bekliyor. Uygulamanın desteklediği dosyalar arasında hemen her şey var; ancak daha çok fotoğraf, video ve MP3 dosyaları için kullanılıyor.


Dumpster silinen dosyaları kendi hafızasında sakladığı için, dosyayı sildiğinizde depolama alanı azalmıyor. Bu nedenle uygulamanın bulut depolama özelliği de olan bir PRO sürümü mevcut. Bu özellik sayesinde silinen dosyalarınızı otomatik olarak bulut depoya aktarabilir ve telefonunuzun depolama alanında yer açabilirsiniz.


Android'de silinen dosyaları geri getirme ve kurtarma uygulamaları arasında Dumpster basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde öne çıkmayı başarıyor. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilir ve yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş ve kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.13.406.779f

GeliştiriciBaloota

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi11.06.2018 - 14:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme351

Dosya boyutu 16.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8829

GÜVENLİKİndireceğiniz Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.baloota.dumpster

APK imzası: 3969a6ddeda4e8fe189ae615d16a00fc6817bbe9

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu versiyonları:
  • 1. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu v3.4.373.4486
  • 2. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu v2.22.320.2c6a91
  • 3. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu v2.16.283t.495b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder