Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ikon

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu

v2.22.320.2c6a91

Dumpster Android telefonunuzdaki fotoğraf, video ve müzikleri sildiğiniz zaman geri dönüşüm kutusu görevi gören başarılı bir uygulamadır.


Uygulamanın temel işlevi olan dosya kurtarma aslında bilgisayarda, yani Windows'tan bildiğimiz geri dönüşüm kutusu ile aynı. Dumpster'i kurduktan sonra bir dosya silerseniz, dosya otomatik olarak Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu'na atılıyor ve orada kurtarılmayı bekliyor. Uygulamanın desteklediği dosyalar arasında hemen her şey var; ancak daha çok fotoğraf, video ve MP3 dosyaları için kullanılıyor.


Dumpster silinen dosyaları kendi hafızasında sakladığı için, dosyayı sildiğinizde depolama alanı azalmıyor. Bu nedenle uygulamanın bulut depolama özelliği de olan bir PRO sürümü mevcut. Bu özellik sayesinde silinen dosyalarınızı otomatik olarak bulut depoya aktarabilir ve telefonunuzun depolama alanında yer açabilirsiniz.


Android'de silinen dosyaları geri getirme ve kurtarma uygulamaları arasında Dumpster basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde öne çıkmayı başarıyor. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu APK dosyasını ücretsiz indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilir ve yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulamada tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.22.320.2c6a91

GeliştiriciBaloota

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi11.06.2018 - 14:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme271

Dosya boyutu 15.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8829

Güvenlik seçicileri
Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder