Apex Racing ikon

Apex Racing APK

v1.7.3

Apex Racing Açıklama

Apex Racing APK oyunuyla gerçek zamanlı yarışların keyfini çıkarın.


Gerçekçi oyun yapısı ile öne çıkan Apex Racing oyununda gerçek rakiplere karşı yarışacak, birinci olmaya çalışacaksınız. Apex Racing temel olarak araba yarışı üzerine geliştirilmiş durumda. Klasik araba yarışlarıyla birlikte drift yarışı da oyunun modları arasında yer alıyor. Her yarış sonrasında toplanan yarış istatistikleri ile oyuncular sıralanıyor ve dünya sıralamasına göre listeleniyor. Bu listede yükselmenin tek yolu ise yarışlarda başarılı olmak.


Apex Racing APK internet üzerinden oynanan bir oyun. Bu nedenle oyunu oynamak için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Android yarış oyunlarını seviyorsanız Apex Racing APK sizin için gayet iyi bir seçenek olabilir. Kurulum dosyasını indirdikten sonra yarışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Apex Racing ekran görüntüleri Apex Racing ekran görüntüleri Apex Racing ekran görüntüleri Apex Racing ekran görüntüleri Apex Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.3

GeliştiriciApexGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi01.02.2023 - 20:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme37

Dosya boyutu 935 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11269

GÜVENLİKİndireceğiniz Apex Racing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.PURE.Puredrifting

APK imzası: fac7a9b56ee2fdcecf4ff133dc9c61078723ce56

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Apex Racing oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Apex Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Apex Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder