Big Bang Racing ikon

Big Bang Racing

v3.6.1

Yarış oyunu Big Bang Racing kendi yarış pistlerinizi ve arabalarınızı oluşturduğunuz eğlenceli bir oyun.

 

Sahip olduğu oyun kurgusuyla diğer yarış oyunlarından öne çıkan Big Bang Racing'de yarışacağınız hazır bir pist yok. Daha doğrusu geliştirici bir pist üretmemiş. Oyunda sizin gibi tamamen gerçek oyuncular kendi pistlerini geliştirerek paylaşıyor ve yarışlar bu pistlerde yapılıyor. Oyuncuların geliştirdiği pistlerin sayısı yüz binleri geçmiş durumda, bu da yüz binlerce yarış sizi bekliyor demek. Ayrıca, tüm bu pistlerin yanında kendi yarış pistinizi oluşturabildiğinizi unutmayın, diğerlerini beğenmezseniz böyle bir seçeneğiniz de var. Başlangıçta düşük seviye bir araçla yarışlara katılıyorsunuz, oyun içerisinde kazanacağınız para puanlarla aracınız için geliştirme kilitlerini açabilir veya parçaları satın alarak kendi arabanızı oluşturabilirsiniz.

 

Eğlenceli yarış oyunu çizgi film tarzında 2 boyutlu grafiklere sahip. Ekranın sağ ve soluna yerleşen kontrol düğmeleri de yarış sırasında gayet hassas bir şekilde çalışıyor. Farklı bir yarış deneyimi için Big Bang Racing mutlaka denenmesi gereken bir oyun, ayrıca tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Big Bang Racing ekran görüntüleri Big Bang Racing ekran görüntüleri Big Bang Racing ekran görüntüleri Big Bang Racing ekran görüntüleri Big Bang Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.1

GeliştiriciTraplight Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.12.2017 - 14:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme203

Dosya boyutu 81.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8005

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder