Car Driving School Simulator ikon

Car Driving School Simulator

v2.3

Direksiyonun başına geçin ve Car Driving School Simulator oyunuyla araba sürmenin keyfini çıkarın.

 

Car Driving School Simulator gerçekçi sürüş simülasyonu yapısına sahip olan ve görev bazlı ilerleyen bir oyun. Görev tamamlama oyunun temel bölümü olsa da serbest sürüş modu da bulunuyor. Yapmanız gereken trafik kurallarına uygun bir şekilde arabayı sürmek ve görevi tamamlamak. Oyunu hem tek başınıza hem de çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Çok oyunculu modda dünyanın herhangi bir yerinden oyuna katılan oyuncularla birlikte oynamak oldukça keyifli görünüyor.

 

Oyunda gerçekçiliği arttıran iki temel özellik var: Birincisi trafik kurallarına uyarak araba sürmeniz, ikincisi de arabanın radyosu üzerinden müzik dinleyebilmeniz. Özellikle trafik kurallarına uymanız şart. Yani kavşak ışıklarında durmak, yayalara yol vermek, yağmur yağdığında silecekleri çalıştırmak ve tabii ki hava karardığında farları yakmak gibi temel özellikler başta geliyor. Eğer trafik kurallarına uymazsanız kazanacağınız puan düşerek başarısız oluyorsunuz.

 

Car Driving School Simulator toplamda 20'den fazla araba içeriyor. Tabii bunların çoğu kilitli ve kazanacağınız para ödülleriyle bu kilitleri açabiliyorsunuz. Android gerçekçi sürüş simülasyonu oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle telefonunuzda olmalı. Car Driving School Simulator APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Car Driving School Simulator nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Driving School Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.06.2018 - 13:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme447

Dosya boyutu 293 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8874

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder