Car Driving School Simulator ikon

Car Driving School Simulator APK

v2.17

Car Driving School Simulator Açıklama

Direksiyonun başına geçin ve Car Driving School Simulator oyunuyla araba sürmenin keyfini çıkarın.


Car Driving School Simulator gerçekçi sürüş simülasyonu yapısına sahip olan ve görev bazlı ilerleyen bir oyun. Görev tamamlama oyunun temel bölümü olsa da serbest sürüş modu da bulunuyor. Yapmanız gereken trafik kurallarına uygun bir şekilde arabayı sürmek ve görevi tamamlamak. Oyunu hem tek başınıza hem de çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Çok oyunculu modda dünyanın herhangi bir yerinden oyuna katılan oyuncularla birlikte oynamak oldukça keyifli görünüyor.


Oyunda gerçekçiliği arttıran iki temel özellik var: Birincisi trafik kurallarına uyarak araba sürmeniz, ikincisi de arabanın radyosu üzerinden müzik dinleyebilmeniz. Özellikle trafik kurallarına uymanız şart. Yani kavşak ışıklarında durmak, yayalara yol vermek, yağmur yağdığında silecekleri çalıştırmak ve tabii ki hava karardığında farları yakmak gibi temel özellikler başta geliyor. Eğer trafik kurallarına uymazsanız kazanacağınız puan düşerek başarısız oluyorsunuz.


Car Driving School Simulator toplamda 20'den fazla araba içeriyor. Tabii bunların çoğu kilitli ve kazanacağınız para ödülleriyle bu kilitleri açabiliyorsunuz. Android gerçekçi sürüş simülasyonu oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle telefonunuzda olmalı. Car Driving School Simulator APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Car Driving School Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Driving School Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri Car Driving School Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Car Driving School Simulator APK son sürüm güncellemesi ile;

Tatil teması eklenmiş,

Kaliforniya ve Kanada için yeni bölgeler eklenmiş,

Kış mevsimine özel karlı yollar eklenmiş,

Hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder