SuperHero Car Stunt Race City ikon

SuperHero Car Stunt Race City APK

v1.1.3

SuperHero Car Stunt Race City Açıklama

SuperHero Car Stunt Race City oyununda riskli araba yarışı heyecanına ortak olun.


Mega rampalardan arabalarla atlamayı hiç düşündünüz mü? SuperHero Car Stunt Race City oyununda tam olarak bunu yapıyorsunuz. Heyecan ve risk dolu yarışlarda gökyüzündeki rampalardan arabanızla birlikte son hız giderek atlayacak ve en yüksek puana ulaşmaya çalışacaksınız. Oyundaki her parkurun bir sonu var ancak bu parkuru birinci bitirmek için en yüksek puana ulaşmanız gerekiyor.


Sıradışı yarış pisti ve rampaları dışında oyunun öne çıkan bir özelliği de yüksek hızlı arabalar. Devasa tekerlere sahip arabaların hepsi yüksek hız yapabiliyor. Başlangıçta düşük özellikte bir yarış arabanız var ama puan topladıkça yenisini satın alabiliyorsunuz. SuperHero Car Stunt Race City ücretsiz APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

SuperHero Car Stunt Race City ekran görüntüleri SuperHero Car Stunt Race City ekran görüntüleri SuperHero Car Stunt Race City ekran görüntüleri SuperHero Car Stunt Race City ekran görüntüleri SuperHero Car Stunt Race City ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.3

GeliştiriciSyntstudio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.05.2022 - 20:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 88.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11045

GÜVENLİKİndireceğiniz SuperHero Car Stunt Race City APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ts.superhero.car.stunt.racing.city

APK imzası: 2e1f2e26dd4226dac397275775626d8d33168d7e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder