FR Legends ikon

FR Legends APK

v0.2.7

FR Legends Açıklama

FR Legends APK oyunu ile drift yarışlarına hazır olun.


Android yarış oyunları arasında bulunan FR Legends drift yarışlarına katılacağınız keyifli bir oyun. Aslında oyun için bir tür drift yarışı oyunu desek yanlış olmaz, çünkü bu oyunda tüm yarışmacılar drift yaparak puan kazanmak zorunda. Yarışı kazanmanın tek yolu bu. İnternet üzerinden ve gerçek zamanlı olarak katılacağınız yarışlarda özel olarak geliştirilmiş arabanıza binecek ve el frenini çekerek drift yapmanın keyfini çıkaracaksınız.


FR Legends'in grafikleri ve kontorlleri gayet başarılı. Oyun içerisinde birçok yarış arabası modeli var. Ayrıca her araba için spor ekipmanları uygulayarak yükseltmeniz de mümkün. Size düşen arabanızı geliştirmek ve drift için daha uygun hale getirmek. FR Legends APK dosyasını ücretsiz indirin ve drift yarışlarına katılın. İyi eğlenceler.

FR Legends ekran görüntüleri FR Legends ekran görüntüleri FR Legends ekran görüntüleri FR Legends ekran görüntüleri FR Legends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2.7

GeliştiriciTWIN TURBO TECH CO., LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi11.12.2020 - 10:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme465

Dosya boyutu 88.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10699

GÜVENLİKİndireceğiniz FR Legends APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fengiiley.frlegends

APK imzası: 82b9291ca9afcb4f53e943a99be9ec86faa8b013

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder