Fast and Furious 6 v3.4.0 ikon

Fast and Furious 6 v3.4.0 APK

Fast and Furious 6 ( Hızlı ve Öfkeli) oyununun son versiyonudur. Oyunun toplam boyutu 230 MB'dir. Oyun dosyası büyük olduğu için upload sitesine yüklendi. Oyunu indirmek için, açılan sitede Ücretsiz Download (Gri renkteki buton) yazısına tıklatın, küçük bir pencere açılır onu kapatın, tıkladığınız buton üzerindeki 30 saniyenin bitmesini bekleyin. Güvenlik kodunu girerek indirmeyi başlatın.  İyi eğlenceler!  


Oyun yapımcısının Playstore'daki resmi açıklaması:   


Hızlı ve Öfkeli 6'nın dünyasına adım atın. Londra sokak yarışlarında drift ve drag yaparken "En Hızlı" sürücülerin saygısını ve yanında para kazanın. Yeni soygun modunda bir dizi işe başlamadan önce hazırlık yapılırken Hızlı ve Öfkeli çetesine katılın. Hızlı ve Öfkeli 6: Oyun, etkileyici grafikler, yeni oyun modları, sürükleyici online yarışlar ve heyecanlı sür veya öl görevleriyle mobil yarışı yeni boyutlara taşıyor.


HIZLI VE ÖFKELİ 6 ÇETESİNE KATILIN Çok yetenekli paralı sürücüleri yenerek Londra sokakalrında drift ve drag yapıp saygı kazanın.ARABALARHepsi mükemmel grafiklere sahip, Hızlı ve Öfkeli 6 filminde bulunan araçlar dahil bir dizi yüksek kaliteli lisanslı arabaları toplayın, kişiselleştirin ve geliştirin.


SON BİR İŞ DAHA Hızlı ve Öfkeli 6 çetesiyle soygun yaparak altın kazanın.


YARIŞIN Turnuvaları, çevrimiçi yarışları kazanın veya global lider tablolarına hükmederek dünyaya karşı koyun.HD QUALITY1080p ile çoğu Android tablette hi-def oyun deneyimi.

Fast and Furious 6 v3.4.0 ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.0 ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.0 ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.0 ekran görüntüleri Fast and Furious 6 v3.4.0 ekran görüntüleri

Yorumlar

Fast and Furious 6 v3.4.0 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
tokyobeko7 yıl önce
açmıyooo
ikraa7 yıl önce
Degil kardesim hilesiz
merto357 yıl önce
Oyun hilelimi