Formula Cartoon All Stars v1.9.2 ikon

Formula Cartoon All Stars v1.9.2 APK

Yıldızların yarışına hoş geldin! Cartoon Network'ün en popüler karakterleriyle jet gibi bir turnuvaya davetlisin! Formula Cartoon Yıldızlar Takımı'nda en sevdiğin karakterlerin hepsi, adrenalin ve aksiyon dolu muhteşem 3D pistlerde birbiriyle yarışıyor! Zaferin tadını çıkarmaya veya nal toplamaya hazır mısın? Bütün favori karakterlerin Cartoon Network'ün en popüler programlarının Ben 10, Mordecai, Finn, Gumball, Rigby, Jake, Gwen, Skips, Darwin, Kevin, Marceline, Kas Adam gibi 16'dan fazla karakteriyle yarış. Gözünü dört aç! Bu yıldızlar takımı sürekli kalabalıklaşıyor ve güncelleniyor. Sana özel araçlar Tamamen kendine has bir araç yaratmak için kullanabileceğin 100'den fazla parça var. Dereceyle bitirdiğin her yarış; hız artırma, ivme ve turbolarla aracını daha çok geliştirme şansı verir. Dört teker üstünde komik aksiyon Formula Cartoon, hızdan ibaret değil: Zekice davranman lazım! Aracını hızlandırmak ya da domates, buz küpleri, köpükler, ciklet ve daha bir sürü şeyle rakiplerine saldırıp önlerini kesmek için kullanabileceğin acayip güçlendiriciler var! 75'ten fazla pist Sürekli Dizi'nin parkı, Adventure Time'ın Şeker Krallığı, Gumball'un Elmore Ortaokulu gibi Cartoon Network'ün en ünlü mekanlarından ilham alan 75'ten fazla pistte yarış! Tek parmakla oyna! Tek parmakla hızlan ve direksiyonu kontrol et! Formula Cartoon Yıldızlar Takımı'nda aşırı kolay bir dokunmatik kontrol sistemi vardır: O kadar rahattır ki tek parmakla oynanabilir ama sadece doğuştan hız tutkunları en üst seviyeye ulaşabilir. Uygulama içi satın alımlar Bu oyunda uygulama içi satın alımlar vardır. Jeton paketleri gerçek parayla satın alınabilir. Bu paketler ilerlemeyi hızlandırır ve bölümlerin kilidini açar ama oyunu oynamak ve tamamlayabilmek için şart değildir.    

Formula Cartoon All Stars v1.9.2 ekran görüntüleri Formula Cartoon All Stars v1.9.2 ekran görüntüleri Formula Cartoon All Stars v1.9.2 ekran görüntüleri Formula Cartoon All Stars v1.9.2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Formula Cartoon All Stars v1.9.2 için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
eren sefer10 ay önce Formula Cartoon All Stars v1.9.2 için
Açılmadı
Ziyaretçi5 yıl önce
Çok güzel oyun açılıyomu bilmiyor ama bence çok güzel
Ziyaretçi6 yıl önce
Güzel
furqandlkdr17 yıl önce
Lütfen Bi çare bulun açılmıyor.