Midtown Crazy Race PRO v1.0 ikon

Midtown Crazy Race PRO v1.0 APK

Midtown Crazy Race PRO android 2.3 ve üst versiyona sahip cihazlar için geliştirilmiş aksiyon dolu yarış oyunudur. Oyunda, hem zamana hem de diğer araçlara karşı yarışılıyor. 


Midtown Crazy Race PRO APK oyunu 50 levelden oluşuyor. Oyunun multiplayer özelliği de vardır. Aynı wi-fi ağına bağlı olmak şartı ile en fazla 4 kişi ile oyuna bağlanıp yarışlara katılabilirsiniz.Oyunun APK ve OBB dosyası rar arşiv dosyası içerisindedir. Bu dosyaları mobil cihazınızda açabilmeniz için, cihazınızda winzip uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Android için winzip indir   Oyunun APK dosyasını cihazınıza, OBB dosyasını ise cihazınız/Android/OBB dizinine atın ve kurulum işlemini başlatın. İyi eğlenceler!

Midtown Crazy Race PRO v1.0 ekran görüntüleri Midtown Crazy Race PRO v1.0 ekran görüntüleri Midtown Crazy Race PRO v1.0 ekran görüntüleri Midtown Crazy Race PRO v1.0 ekran görüntüleri Midtown Crazy Race PRO v1.0 ekran görüntüleri

Yorumlar

Midtown Crazy Race PRO v1.0 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
DarkBoy016 yıl önce
Abi ace 2 kaldırırmı ?