Road Warrior – Kıyamet ikon

Road Warrior – Kıyamet APK

v1.6.0

Road Warrior – Kıyamet Açıklama

Road Warrior – Kıyamet APK oyunuyla kıyamet sonrası aksiyon dolu araba yarışına katılın.


Heyecan verici kurgusu ile dikkat çeken Road Warrior oyununda hem savaşın hem de yarışın heyecanını birlikte yaşayacaksınız. Aksiyon ve yarış tarzını başarıyla bir araya getiren bu oyunda yok edilmeyi bekleyen yarışçılar var. Her yarışçı, yarışı kazanmak için rakiplerini yok etmek zorunda. Yarış arabanıza atlayın, silahları donatın ve savaşın.


Oyunda arabanıza monte edebileceğiniz birçok silah türü var. Turbo motorlarla güçlendirilmiş arabanıza bu silahları entegre ettiğinizde arabanız adeta bir ölüm makinesine dönüşüyor. Silahlarınız ne kadar etkili olursa yarışta o kadar çok avantaj elde ettiğinizi unutmayın. Bu nedenle oyunda arabanızın gücü kadar silahları da çok önemli.


Bunun dışında Road Warrior oyununda hem araba hem de silah modelleri için birçok geliştirme seçeneği mevcut. Yarışırken öldürücü etkinizi korurken motorunuz güçsüz olduğu için geriye düşmek istemezsiniz. Özel geliştirme seçeneklerini kullanarak motorunuzun gücünü katlayın ve asfaltı eritin. Size düşen görev düşmanı yok etmek ve yarışı kazanmak. Bunu başarmak için de ihtiyacınız olan her seçeneği oyun içerisinde bulabilirsiniz.


Yüksek kaliteli (HD) grafikleri ve hassas kontrollere sahip olan Road Warrior sıradışı Android yarış oyunu arayanlar için gayet ideal bir seçenek. Road Warrior APK dosyasını şimdi indirin ve sürükleyici savaş yarışlarında yerinizi alın.

Road Warrior – Kıyamet ekran görüntüleri Road Warrior – Kıyamet ekran görüntüleri Road Warrior – Kıyamet ekran görüntüleri Road Warrior – Kıyamet ekran görüntüleri Road Warrior – Kıyamet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.0

GeliştiriciBy Aliens

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.12.2022 - 14:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 148 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11214

GÜVENLİKİndireceğiniz Road Warrior – Kıyamet APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rustyharpy.roadwarrior

APK imzası: a0a3f8158e5df91820a100058c1eb76e439866a9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder