Monster Trucks Racing ikon

Monster Trucks Racing APK

v2.8.0

Monster Trucks Racing ile devasa arabalar piste iniyor. APK dosyasını hemen indirin ve yarıştaki yerinizi alın!

 

Devasa ve canavar kamyonların yarıştığı Monster Trucks Racing'te dağ tepe demeden her yerde yarışın ve şampiyonluğu kovalayın. Ace High, Ragin Red, El Diablo ve MVP dahil birçok aracın olduğu oyun yarışçıları oldukça zorlayacak pistlere sahip. Özellikle tren köprüleri, mayın tarlası ve track loop gibi zorlu engeller sizi şampiyon yapmamak için pistlere konmuş; bunları aşmak içinse en büyük yardımcınız sürüş yetenekleriniz olacak.

 

Monster Trucks Racing hem arkadaşlarınızla hem de diğer gerçek oyuncularla birlikte oynanabiliyor. Kimle yarışırsanız yarışın, herkes şampiyon olmak için mücadele ediyor. Bu nedenle kesintisiz bir şekilde gaza basmanız ve yarışı lider bitirmeniz gerek.

 

Reliance Big ekibinin geliştirdiği Android yarış oyunu grafik kalitesi bakımından gayet etkileyici. 3 boyutlu animasyonlarla da yarışın keyfi üst düzeyde tutulmuş. Monster Trucks Racing APK ücretsiz indirerek yarışmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Monster Trucks Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Monster Trucks Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Monster Trucks Racing ekran görüntüleri Monster Trucks Racing ekran görüntüleri Monster Trucks Racing ekran görüntüleri Monster Trucks Racing ekran görüntüleri Monster Trucks Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder