Motorbike 2019’s New Race Game ikon

Motorbike 2019’s New Race Game APK

v1.3.0

Motorbike 2019’s oyunu ile nefes kesen motorsiklet yarışlarına katılın.


Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı motorsiklet yarışlarına katılacağınız Motorbike:2019’s oyunu, sürükleyici yarışlara ev sahipliği yapıyor. Android yarış oyunları arasında özel kurgusuyla öne çıkan oyun tamamen gerçek zamanlı. Yani hem yarışlar hem de rakipleriniz tamamen gerçek. Motorbike 2019 APK dosyasını indirip kurduktan sonra yarışmaya hemen başlayabilirsiniz.


Oyun içerisinde yarışmaya hazır 35'ten fazla yarış motorsikleti bulunuyor. İlk başta kullanacağınız motor biraz güçsüz olsa da yarışlarda başarı gösterdikçe daha güçlü motorların kilidi açılıyor. Motorbike 2019'un 10 farklı oyun modu ve dünyanın birçok şehrinde yer alan yarış pistleri ile oldukça geniş bir oyun içeriği yarış severleri bekliyor. Özellikle şehirler arasında İstanbul ve boğaz köprüsünün olduğu pist sayesinde oynamak daha çok keyifli bir hale gelmiş.


Wolves stüdyosunun geliştirdiği oyunun grafikleri de oyun tarzı gibi gayet gerçekçi. Gerek motor sesleri gerekse pist çevresindeki şehir modellemesi ile oldukça gerçekçi bir yarış deneyimi Motorbike 2019 oyununda sizleri bekliyor. Motorbike 2019 APK dosyasını ücretsiz olarak hemen indirin ve yarıştaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Motorbike 2019’s New Race Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Motorbike 2019’s New Race Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Motorbike 2019’s New Race Game ekran görüntüleri Motorbike 2019’s New Race Game ekran görüntüleri Motorbike 2019’s New Race Game ekran görüntüleri Motorbike 2019’s New Race Game ekran görüntüleri Motorbike 2019’s New Race Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder