Boom Beach: Frontlines ikon

Boom Beach: Frontlines APK

v0.8.1.40892

Boom Beach: Frontlines APK, Android için geliştirilen aksiyon dolu bir savaş oyunu.


9'a 9 ekipler halinde sürükleyici savaşlara hazır olun. Takım savaşları Boom Beach: Frontlines oyunuyla aksiyon dolu bir hikaye sizi bekliyor. İster tek başınıza ister takım halinde mücadele edeceğiniz oyunda tanklar, bombalar, tüfekler ve daha birçok silah emrinizde. Stratejinizi belirleyin ve savaşmaya başlayın. Strateji her savaşta çok önemlidir. Boom Beach'in bu yeni versiyonunda da savaş stratejinizi doğru bir şekilde kurgulamaya dikkat etmeniz gerekiyor.


Oyun içerisinde 20'den fazla savaş alanı var. Üstelik her savaş alanı dinamik bir şekilde tasarlanmış. Yani sabit bir harita yok, sürekli güncellenen ve değişen haritalarda savaşıyorsunuz. Savaşlar genel olarak sezonlar üzerinden ilerliyor. Her sezonda toplayacağınız ödüllerle savaşta kullanacağınız mühimmatı güncelleyebilir ve yeni silahların kilitlerini açabilirsiniz.


Supercell işbirliği ile geliştirilen bu oyun kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Boom Beach: Frontlines APK dosyasını ücretsiz olarak Cepde üzerinden indirebilir ve savaşlara katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Boom Beach: Frontlines ekran görüntüleri Boom Beach: Frontlines ekran görüntüleri Boom Beach: Frontlines ekran görüntüleri Boom Beach: Frontlines ekran görüntüleri Boom Beach: Frontlines ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder