Dash Quest 2 ikon

Dash Quest 2 APK

v1.3.06

Dash Quest 2 oyunuyla karanlık güçlere karşı aksiyon dolu savaşlara katılın.


Oyunun hikayesi bin yıl önce dünyayı etkisi altına alan karanlık güçlere karşı başlayan büyük bir kahramanlık öyküsüyle başlıyor. Bu hikayede kahraman Dash ile birlikte hareket ediyor, kötü güçlere karşı büyük bir savaş veriyorsunuz. Oyundaki göreviniz Dash'ın soyundan atalarının topraklarını tekrar ele geçirmek, dünyanın kurtarılmasına yardımcı olmak. Bu amaçla gobinler, troller, şeytanlar ve zombilerden oluşan büyük kötü güçlere karşı kahramanınızla birllikte savaşmanız gerekiyor.


Savaşta size yardımcı olacak en büyük güç, kahraman Dash'ın dövüş yetenekleri. Özel efektlerle görsel olarak desteklenmiş dövüş yeteneklerinizi düşmana gösterin, RPG sistemi ile yeteneklerinizi geliştirerek daha etkili düşmanları yok etmenin yollarını bulun.


Piksel tarzı grafiklerle geliştirilen oyun hem akıcı oyun hikayesi hem de sezgisel kontrolleri ile gayet iyi bir deneyim sunuyor. Hikaye tabanlı Android oyunlarını seviyorsanız Dash Quest 2 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Oynamak için Dash Quest 2 APK dosyasını ücretsiz olarak indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dash Quest 2 APK güncel sürümü ile oyundaki reklamlar optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder