Dash Quest 2 ikon

Dash Quest 2

v1.2.3

Dash Quest 2 oyunuyla karanlık güçlere karşı aksiyon dolu savaşlara katılın.


Oyunun hikayesi bin yıl önce dünyayı etkisi altına alan karanlık güçlere karşı başlayan büyük bir kahramanlık öyküsüyle başlıyor. Bu hikayede kahraman Dash ile birlikte hareket ediyor, kötü güçlere karşı büyük bir savaş veriyorsunuz. Oyundaki göreviniz Dash'ın soyundan atalarının topraklarını tekrar ele geçirmek, dünyanın kurtarılmasına yardımcı olmak. Bu amaçla gobinler, troller, şeytanlar ve zombilerden oluşan büyük kötü güçlere karşı kahramanınızla birllikte savaşmanız gerekiyor.


Savaşta size yardımcı olacak en büyük güç, kahraman Dash'ın dövüş yetenekleri. Özel efektlerle görsel olarak desteklenmiş dövüş yeteneklerinizi düşmana gösterin, RPG sistemi ile yeteneklerinizi geliştirerek daha etkili düşmanları yok etmenin yollarını bulun.


Piksel tarzı grafiklerle geliştirilen oyun hem akıcı oyun hikayesi hem de sezgisel kontrolleri ile gayet iyi bir deneyim sunuyor. Hikaye tabanlı Android oyunlarını seviyorsanız Dash Quest 2 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Oynamak için Dash Quest 2 APK dosyasını ücretsiz olarak indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri Dash Quest 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.3

GeliştiriciTiny Titan Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi16.01.2020 - 13:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme24

Dosya boyutu 65.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10095

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder