Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator ikon

Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator APK

v0.87c

Açık dünya oyunu Dude Theft Auto ile macera ve aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor.


Jack isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyunda geniş bir şehir haritasında gezintinin keyfini çıkaracak; paranızla istediğiniz silahları satın alarak Gangsterlik görevlerini tamamlamaya çalışacaksınız. Aslında oyundaki temel hikaye, şehirde istediğiniz gibi gezmek ve insanlara sataşmak. Kafanıza esen her şeyi yapabileceğiniz gibi, isterseniz görevleri tamamlayarak para da kazanabilirsiniz. Para kazanmak için görevlere ihtiyacınız olmadığını belirtmek isteriz, siz bir Gangstersiniz ve istediğiniz şekilde para kazanabilirsiniz.


Dude Theft Auto'nun Lego tarzı yüksek kaliteli ve üç boyutlu (3D) geliştirilen grafikleri mükemmel görünüyor. Açık dünya oyunları ile ilgileniyorsanız, Dude Theft Auto kesinlikle çok iyi bir alternatif. Dude Theft Auto APK indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dude Theft Wars APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Dude Theft Wars: Open World Sandbox Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Dude Theft Auto v0.6b için
Hilelimi