Pure Sniper City Gun Shooting ikon

Pure Sniper City Gun Shooting APK

v500142

Pure Sniper APK oyunu ile heyecan dolu keskin nişancı görevlerine katılın.


Keskin nişancı savaşını ve atıcılık oyunlarını sevenler için Pure Sniper biçilmiş kaftan. Yüzlerce bölümün yer aldığı oyunda keskin nişancı tüfeğinizi alarak size verilen görevi tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde birçok tüfek modeli var. Başlangıçta tabii ki giriş seviye tüfeğiniz oluyor, ancak ilerleyen bölümlerde üst sınıftan tüfekleri satın alabiliyorsunuz.


Pure Sniper'daki keskin nişancı savaşları için birçok oyun modu var. Atış poligonu, rehine kurtarma, yardımcı mod, suçlu avlama modu, hikaye modu ve helikopter yakalama modu oyunun en popüler içerikleri arasında. Oyunun sevdiğimiz yanı ise bu modların her birinde farklı hikaye oyuncuların karşısına çıkıyor. Her bölümde farklı bir deneyim ve farklı görevler olduğu için oyunu heyecanlı ve sürükleyici biçimde oynamaya devam etmek mümkün oluyor.


Miniclip ekibi tarafından geliştirilen keskin nişancı oyunu kaliteli grafikleri, harika oyun hikayesi ve başarılı kontrolleri sayesinde her oyun severin tecrübe etmesi gereken bir yapım. Pure Sniper APK dosyasını ücretsiz indirerek Android keskin nişancı oyunu deneyimini hemen yaşayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pure Sniper City Gun Shooting ekran görüntüleri Pure Sniper City Gun Shooting ekran görüntüleri Pure Sniper City Gun Shooting ekran görüntüleri Pure Sniper City Gun Shooting ekran görüntüleri Pure Sniper City Gun Shooting ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Pure Sniper City Gun Shooting APK son sürüm 40 yeni görev, 7 farklı silah modeli ve yeni günlük görevler eklenmiş.

Yorumlar

Pure Sniper City Gun Shooting için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Pure Sniper City Gun Shooting v500111 için
Efsaneeeeeee