Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş ikon

Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş APK

v3.4

Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş, FPS ve RPG tabanlı geliştirilmiş aksiyon dolu bir savaş oyunu.


Yetenekli bir komando askerini kontrol edeceğiniz oyunda devletinizin ve milletinizin geleceği size bağlı. Düşman saldırısı altındaki ülkenizi kurtararak geleceğini garanti altına almak oyundaki temel göreviniz. Bunu başarmak için de askeri operasyonlara katılarak rehine kurtarma, düşman unsurlarıyla savaşma ve mayın temizleme gibi zorlu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.  


Yalghaar'da savaşlar genellikle askeri operasyon tarzında ilerliyor. Her operasyonda farklı hedefleri görev alıyor ve tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bu nedenle operasyona göre kullanmanız gereken silahlar da değişiyor. Otomatik tüfek, keskin nişancı, tabanca ve el bombası gibi bir askerin kullanabileceği her tür ağır silah oyunda kendisine yer bulmuş.


Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş belli bir hikaye üzerinden ilerliyor. Size verilen görevleri tamamladıkça bu hikayede daha önemli bir konuma yükseliyor ve gerektiğinde devletinizden madalya bile kazanıyorsunuz. En önemli görevinizi, yani devleti ve milleti tehlikelerden kurtarmayı başardığınızda ise artık bir kahraman oluyorsunuz.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Akıcı savaş hikayesi, üç boyutlu çevre modellemesi ve RPG tarzının başarılı kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Yalghaar APK dosyasını hemen indirerek teröristlere karşı savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş ekran görüntüleri Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş ekran görüntüleri Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş ekran görüntüleri Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş ekran görüntüleri Yalghaar: Bir Millet, Bir Ordu, Bir Savaş ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder