Dijital Operatör ikon

Dijital Operatör APK

v12.3

Dijital Operatör ile Turkcell aboneliğinizi yönetebilir, tüm mobil işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Turkcell Hesabım servisinin yerini alan Dijital Operatör İşlem Merkezi, Dijital Mağaza ve Yardım olmak üzere üç ana bölümden oluşuyor. Bu uygulamayla Turkcell farklı servislerini bir araya getirerek tüm ihtiyaçları karşılayacak bir uygulama ortaya koymuş. Hem Turkcell hem de diğer operatör kullanıcılarının kullanabildiği Dijital Operatör'ün bölümleri ve işlevleri şunlar:

  • İşlem Merkezi bölümünde GSM hattınızın kalan kullanımları görüntüleyebilir, fatura detaylarını inceleyebilir ve tüm abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dijital Mağaza bölümü ise Turkcell'in kullanıma sunduğu tüm tarifeleri ve cihazları görüntüleyip satın alabileceğiniz bölümdür. Bu bölüm Turk Telekom ve Vodafone dahil tüm operatörleirn kullanımına açık.
  • Yardım bölümünde ise Yapay Zeka'yla desteklenmiş Turkcell Asistan Botu ile soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Dijital Operatör, Turkcell Hesabım'da olan Superonline aboneliklerini ve Salla Kazan sistemini devam ettiriyor. Superonline aboneliğini uygulamaya eklemek ve abonelik işlemlerini yönetmek için Hesap Ekle kısmından abonelik bilgilerinizi girmeniz yeterli. Turkcell ve Superonline hesaplarınızı yönetmek için Dijital Operatör APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak kullanabilirsiniz.

Dijital Operatör nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dijital Operatör APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dijital Operatör ekran görüntüleri Dijital Operatör ekran görüntüleri Dijital Operatör ekran görüntüleri Dijital Operatör ekran görüntüleri Dijital Operatör ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dijital Operatör APK güncel sürümü ile;

Fatura görüntüleme sayfası geliştirilmiş,

Mobil ödeme özelliği iyileştirilmiş,

Ücretsiz GB ve hediye verilen Hediye Havuzu sistemi geliştirilmiş,

Turkcell Asistan iyileştirilmiş.

Yorumlar

Dijital Operatör için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Dijital Operatör v11.1 için
Ben niye indiremiyorum
Ziyaretçi1 yıl önce Dijital Operatör v10.2 için
Kimliğimihattıma güncelliğiniyapmak istiyorum
Ziyaretçi2 yıl önce Turkcell Hesabım için
Turkcell.hesabım.yuklermisiniz