Granny ikon

Granny APK

v1.7.9

Granny, korku hikayesi üzerine geliştirilmiş sürükleyici ve ürkütücü bir korku oyunu.

 

Oyunun hikayesi, küçük bir kızın ninesi tarafından ıssız bir evde esir düşürülmesiyle başlıyor. Amacınız küçük kızı evin dışına çıkararak ninesinden kurtarmak. Bunu yapabilmek için de dikkatli, sessiz ve yavaş hareketlerle evde size yardımcı olacak malzemeleri toplamanız gerekiyor. Sessiz olmak çok önemli, her şeyi duyan vahşi nine her an yanınıza gelerek sizi tekrar esir alabilir. Ses çıkartacak malzemeleri yastık ve battaniye gibi eşyalarla koruma altına alırsanız, riskinizi biraz azaltmış olursunuz. Evden çıkmak için 5 gününüz olduğunu unutmayın. Bu süre içerisinde çıkamazsanız, başa dönüyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan grafik yapısı oyunun hikayesine uygun olacak şekilde, karanlık tasarlanmış. Ürkütücü kurgusuyla, korku oyunu sevenler için Granny gayet iyi bir alternatif. Ücretsiz Granny APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Granny nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Granny APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Granny ekran görüntüleri Granny ekran görüntüleri Granny ekran görüntüleri Granny ekran görüntüleri Granny ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Granny APK güncellemesi ile oyuna yeni bölümler ve içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Granny için toplam 26 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Granny v1.7.9 için
Çok korkunç bir oyun Kim real gansar oynuyor
Ziyaretçi1 yıl önce Granny v1.7.3 için
Bu hileli mi
Ziyaretçi2 yıl önce Granny v1.7.3 için
ABİ BEN GRAANY GEL SİN DİYENİM ABİ ALLAH RAZI OLSUN 1LİKE KINI ALARIMM :D
Ziyaretçi2 yıl önce Granny v1.7.3 için
çok güzel
Ziyaretçi2 yıl önce Granny v1.7.3 için
Çok güzel oyun. Korkunç olsa da baya güzel bir uygulama Kim yaptıysa çok güzel bir uygulama yapmış Ben zaten korku oyunlarını severim☺