Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » ZERO Başlatıcı

ZERO Başlatıcı

v3.59
reklamlar
ZERO Başlatıcı
ZERO Başlatıcı ekran görüntüleri ZERO Başlatıcı ekran görüntüleri ZERO Başlatıcı ekran görüntüleri ZERO Başlatıcı ekran görüntüleri ZERO Başlatıcı ekran görüntüleri ZERO Başlatıcı tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

ZERO Başlatıcı Açıklama

 Android'in popüler launcher uygulaması ZERO Başlatıcı gelişmiş kişiselleştirme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

 

Kullanıcıların beğenisini kazanarak 2017'nin en iyi uygulamaları arasına giren ZERO Başlatıcı telefonunuzun arayüzünü kişiselleştirmekten daha fazla özelliği sunuyor. Örneğin ekran üzerinde yapacağınız kaydırma hareketleri ile arama ve mesajlara kolayca ulaşabiliyor ve klasörlerinizi akıllı yöntem ile sıralayabiliyorsunuz. 

 

ZERO Başlatıcı'nın sunduğu kişiselleştirme seçenekleri de oldukça iyi görünüyor. Duvar kağıdı, tema, ikon ve yazı tipi dahil olmak üzere hemen her şeyi istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Performans odaklı geliştirilen uygulama tüm değişiklikleri yaptığınızda bile yüksek performans ve akıcı geçişler sunuyor. Bunun yanında uygulamaya entegre edilen telefon hızlandırma özelliği ile tek dokunuşla diğer uygulamalardan kaynaklanan performans düşüklüğünü hemen düzeltebiliyorsunuz.

reklamlar

ZERO Başlatıcı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: