Last Human Life on Earth ikon

Last Human Life on Earth APK

v1.1

Last Human Life on Earth, Android için geliştirilen başarılı bir survival (hayatta kalma) oyunudur.

 

2035 yılındaki zombi vebasını konu alan oyunda, zombi virüsüne yakalanmadan hayatta kalan nadir insanlardan biri olarak oynuyorsunuz. Oyunda sizinle beraber yüzlerce mutant, zombi ve masum kurbanlar var. Tek bir hatanızı bekleyen bu yaratıklar sizi zombiye dönüştürecek virüsü taşıyor. Bu tehlikenin ortasında sakin kalmak ve hayatta kalmak oyundaki temel göreviniz. Çevreden kaynak toplayın, zanaat yöntemleri ile barınak inşası ve çeşitli av malzmeleri yaparak hayatta kalmaya çalışın.

 

Android hayatta kalma oyunları, yani survive oyunlar arasında Last Human Life on Earth rastgele gelişen olay kurgusu ve geniş oyun haritası ile ilgi çekmeyi başarıyor. Oyunda petrol sahalarından askeri üslere, karlı dağ yamaçlarından kırsaldaki çiftliklere kadar geniş bir çevre var. Hayatta kalmak için bu çevrelerde keşfe çıkın ve haritanın her bölgesinden yararlanmaya çalışın.

 

Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve sezgisel kontrolleri ile akıcı bir deneyim sunuyor. Last Human Life on Earth APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder