Last Human Life on Earth ikon

Last Human Life on Earth APK

v1.1

Last Human Life on Earth Açıklama

Last Human Life on Earth, Android için geliştirilen başarılı bir survival (hayatta kalma) oyunudur.

 

2035 yılındaki zombi vebasını konu alan oyunda, zombi virüsüne yakalanmadan hayatta kalan nadir insanlardan biri olarak oynuyorsunuz. Oyunda sizinle beraber yüzlerce mutant, zombi ve masum kurbanlar var. Tek bir hatanızı bekleyen bu yaratıklar sizi zombiye dönüştürecek virüsü taşıyor. Bu tehlikenin ortasında sakin kalmak ve hayatta kalmak oyundaki temel göreviniz. Çevreden kaynak toplayın, zanaat yöntemleri ile barınak inşası ve çeşitli av malzmeleri yaparak hayatta kalmaya çalışın.

 

Android hayatta kalma oyunları, yani survive oyunlar arasında Last Human Life on Earth rastgele gelişen olay kurgusu ve geniş oyun haritası ile ilgi çekmeyi başarıyor. Oyunda petrol sahalarından askeri üslere, karlı dağ yamaçlarından kırsaldaki çiftliklere kadar geniş bir çevre var. Hayatta kalmak için bu çevrelerde keşfe çıkın ve haritanın her bölgesinden yararlanmaya çalışın.

 

Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve sezgisel kontrolleri ile akıcı bir deneyim sunuyor. Last Human Life on Earth APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri Last Human Life on Earth ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1

GeliştiriciMouse Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi14.03.2019 - 12:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme128

Dosya boyutu 25.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9471

GÜVENLİKİndireceğiniz Last Human Life on Earth APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wordsmobile.survival

APK imzası: 9dbf6ce1def6bca7ff7801360dc8c07b481eb691

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder