MARVEL Future Fight ikon

MARVEL Future Fight APK

v6.3.0

Ünlü çizgi karakter kahramanları Iron Man, Örümcek Adam ve Loki gibi karakterlerinin yer aldığı efsane Marvel serisi, mobil platforma uyarlandı. Rol yapma, yani RPG tarzda geliştirilen Marvel Future Fight ile özel karakterlerinizi geliştirerek Loki'nin başını çektiği ve kötülüğü temsil eden takımlara karşı amansız bir mücadeleye girişiyorsunuz.


Kötülere karşı toplam 4 kişiden oluşan takımınızı Dövüşçü, Çevik, Işın ve Evrensel olarak belirlenen özel güçlerini geliştirerek iyice güçlendirebilirsiniz. Birlik Sistemi sayesinde arkadaşlarınızın takımıyla güç birliği yapabilir ve birlikte kötülere karşı mücadele edebilirsiniz.


Grafik ve ses kalitesinin mükemmel seviyede olduğu oyunda yüzlerce görev tamamlanmak için seni ve takımını bekliyor. APK dosyasını indirip kurun ve hemen oynamaya başlayın.

MARVEL Future Fight ekran görüntüleri MARVEL Future Fight ekran görüntüleri MARVEL Future Fight ekran görüntüleri MARVEL Future Fight ekran görüntüleri MARVEL Future Fight ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MARVEL Future Fight APK son sürüm güncellemesi ile;

Thane ve Dazzler isimli yeni karakterler eklenmiş,

Oyun hikayesi geliştirilmiş,

Yükseltme sistemi güncellenmiş,

Yeni kostümler eklenmiş.

Yorumlar

MARVEL Future Fight için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce MARVEL Future Fight v5.5.0 için
Türk varmı
Ziyaretçi3 yıl önce MARVEL Future Fight v3.9.1 için
hilelimi
Ziyaretçi4 yıl önce MARVEL Future Fight v2.7.0 için
internetli mi
Ziyaretçi4 yıl önce MARVEL Future Fight v2.4.0 için
oyun koruma altında yeni sürümlerinde hile olmuyorrrrrrrr
Ziyaretçi4 yıl önce MARVEL Future Fight için
Hile varmi