Firstborn: Krallığın Yükselişi ikon

Firstborn: Krallığın Yükselişi APK

v1.2.6

MMO tabanlı strateji oyunu Firstborn: Krallığın Yükselişi ile dünyayı fethedin.

 

Oyunun hikayesi, yıkılmak üzere olan Firstborn krallığının varisi olarak tahta geçmenizle başlıyor. Krallığı aldıktan sonra yapmanız gereken ilk şey Firstborn Krallığı'nı eski gücüne kavuşturmak. Bunun için de ordunuzu güçlendirmek ve sınırlarınızı genişletmek zorundasınız. Size yardımcı olacak komutanlarınızı RPG sisteminde geliştirerek ordunuzun hakimiyetini sürekli hale getirebilirsiniz. İkonik güçlere sahip komutanlarınız ne kadar güçlü olursa, savaş alanındaki şansınız o kadar yüksek oluyor.

 

Firstborn: Krallığın Yükselişi'nde iki oyun modu bulunuyor. Birincisi, fetih savaşlarının da olduğu gerçek zamanlı MMO mücadelesi içeriyor; ikincisi ise istihbarat toplama ve ganimet elde etme gibi Krallığın merkez kasabasında görevleri tamamlamak üzerine kurulu. İkinci bölümdeki görevleri tamamlayarak kazanacağınız ödülleri ordunuzun gelişimi, komutanlarınızın seviyeleri ve Krallığınızın diğer masrafları için kullanıyorsunuz.

 

Netmarble ekibinin geliştirdiği Firstborn: Krallığın Yükselişi oyununun her yerinde ekibin tecrübesini farketmek mümkün. HD grafik kalitesi, gerçek zamanlı MMO stratejileri ve sürükleyici oyun hikayesi ile Firstborn: Krallığın Yükselişi çok iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuna ait APK dosyasını indirerek fantastik hikayeye sahip olan oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Firstborn: Krallığın Yükselişi ekran görüntüleri Firstborn: Krallığın Yükselişi ekran görüntüleri Firstborn: Krallığın Yükselişi ekran görüntüleri Firstborn: Krallığın Yükselişi ekran görüntüleri Firstborn: Krallığın Yükselişi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder