Bus Simulator 2023 ikon

Bus Simulator 2023 APK

v1.4.3

Bus Simulator 2023 Açıklama

Bus Simulator 2023 APK oyunu ile gerçekçi otobüs sürme deneyimi sizi bekliyor.


Şoför koltuğuna geçin ve otobüsünüzü sürmeye başlayın. Bus Simulator 2023 oyununda gerçekçi grafiklerle geliştirilmiş sahip birçok şehir haritası, otobüs modeli ve görev listesi bulunuyor. Oyunun en önemli özelliği 1:1 geliştirilmiş fizik motoru. Oldukça hassas bir otobüs sürme deneyimi sağlayan fizik motoru ve oyun mekaniği oyunu keyifle oynamanızı sağlıyor.


Android otobüs sürme simülasyonu olarak tanımlayabileceğimiz Bus Simulator 2023 oyununun genel özellikleri şunlar:

  • Amerika Birleşik Devletleri (ABD), Güney Amerika, Avrupa, Dubai, Şanghay ve daha birçok bölgenin olduğu şehir içi ve şehir dışı oyun haritası,
  • Dizel ve elektrikli motora sahip otobüs modelleri,
  • Kariyer, serbest sürüş ve çok oyunculu oyun modları,
  • Detaylı otobüs kokpit tasarımları,
  • Ekran üzerinde yer alan geniş otobüs kontrol düğmeleri,
  • Gece gündüz ve mevsim döngüsü,
  • Akıllı şehir trafiği sistemi.

Android otobüs sürme oyunları arasında Bus Simulator 2023'ün öne çıkan özelliklerinden birisi hem şehir içi hem de şehir dışı görevleri. Yani, oyunda hem şehir içi yolcu taşımacılığı yapan körüklü otobüsleri sürebiliyor hem de şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaparak insanları gitmek istediği şehre götürüyorsunuz. Sevdiğimiz bir diğer özellik ise gerçek zamanlı çok oyunculu mod. Bu mod içerisinde ister arkadaşlarınızla isterseniz de oyunu oynayan diğer oyuncularla birlikte otobüs sürebilir, başarı sıralamalarında yükselmek için rekabet edebilirsiniz.


Ovidiu Pop ekibi tarafından geliştirilen Bus Simulator 2023'ü ücretsiz oynayabilirsiniz. Mükemmel kalitedeki grafikleri, hassas kontrolleri ve detaylı otobüs tasarımları ile öne çıkan bu oyunu oynamak için Bus Simulator 2023 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Son güncellemede neler var?

Bus Simulator 2023 APK son sürüm güncellemesinde;

3 yeni otobüs modeli eklenmiş,

Yeni rotalar eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Bus Simulator 2023 ekran görüntüleri Bus Simulator 2023 ekran görüntüleri Bus Simulator 2023 ekran görüntüleri Bus Simulator 2023 ekran görüntüleri Bus Simulator 2023 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.3

GeliştiriciOvidiu Pop

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.11.2022 - 21:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme253

Dosya boyutu 1.00 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11208

GÜVENLİKİndireceğiniz Bus Simulator 2023 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Ovilex.BusSimulator2023

APK imzası: dd6be1c8a554204057aeeeb00635dca27bc26482

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bus Simulator 2023 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bus Simulator 2023 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bus Simulator 2023 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.1

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder