Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ikon

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu APK

v1.0

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu Açıklama

Kahraman JÖH ve PÖH polislerimiz Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ile teröristlere karşı harekete geçiyor. Ücretsiz APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi alın ve zorlu görevleri tamamlayın.

 

Zırhlı personel araçları ile operasyon bölgesine hareket ederek başladığınız oyunda 20'den fazla bölüm bulunuyor. Çoğu bölümde yol üzerine tuzak kurulduğu için dikkatli hareket etmeniz ve tuzakları imha ederek ilerlemeniz gerekiyor. Özellikle şehir baskınlarında yer alan teröristler çok daha tehlikeli, bu nedenle şehir operasyonlarında daha dikkatli olmanızda fayda var. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu APK dosyasını indirerek Jandarma ve Polisin zorlu görevlerine ortak olabilirsiniz. İyi oyunlar.

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciTKS Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi26.05.2018 - 16:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme445

Dosya boyutu 99.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8763

GÜVENLİKİndireceğiniz Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tks.zeytindali

APK imzası: 6cd85743a742876826f7d1a69ca53be60daab539

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.1

8 kullanıcı oyuna göre

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu v1.0 için
Oyun bench guzel