Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ikon

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu APK

v1.0

Kahraman JÖH ve PÖH polislerimiz Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ile teröristlere karşı harekete geçiyor. Ücretsiz APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi alın ve zorlu görevleri tamamlayın.

 

Zırhlı personel araçları ile operasyon bölgesine hareket ederek başladığınız oyunda 20'den fazla bölüm bulunuyor. Çoğu bölümde yol üzerine tuzak kurulduğu için dikkatli hareket etmeniz ve tuzakları imha ederek ilerlemeniz gerekiyor. Özellikle şehir baskınlarında yer alan teröristler çok daha tehlikeli, bu nedenle şehir operasyonlarında daha dikkatli olmanızda fayda var. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu APK dosyasını indirerek Jandarma ve Polisin zorlu görevlerine ortak olabilirsiniz. İyi oyunlar.

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu v1.0 için
Oyun bench guzel