Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ikon

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu

v1.0

Kahraman JÖH ve PÖH polislerimiz Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ile teröristlere karşı harekete geçiyor. Ücretsiz APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi alın ve zorlu görevleri tamamlayın.

 

Zırhlı personel araçları ile operasyon bölgesine hareket ederek başladığınız oyunda 20'den fazla bölüm bulunuyor. Çoğu bölümde yol üzerine tuzak kurulduğu için dikkatli hareket etmeniz ve tuzakları imha ederek ilerlemeniz gerekiyor. Özellikle şehir baskınlarında yer alan teröristler çok daha tehlikeli, bu nedenle şehir operasyonlarında daha dikkatli olmanızda fayda var. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu APK dosyasını indirerek Jandarma ve Polisin zorlu görevlerine ortak olabilirsiniz. İyi oyunlar.

Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri Özel Kuvvetler Polis Özel Harekat Operasyon Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciTKS Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi26.05.2018 - 16:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme180

Dosya boyutu 97.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8763

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder