Wonder Valley: Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik ikon

Wonder Valley: Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik APK

v1.15.17

Wonder Valley Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli ve simülasyon tabanlı bir çiftlik oyunudur.


Wonder Valley isimli büyük bir çiftliğin yeni sahibi olarak başladığınız oyunda çiftçilik görevlerini yerine getirecek, yeni tarım ürünleri ekerek çiftliğinizi büyütmek için çalışacaksınız. Buğday, mısır, çilek, elmalar, kirazlar ve daha birçok tarım ürünü çiftliğinizde yetişmeye hazır. Ayrıca, tarım ürünlerinden pasta ve meyve suyu gibi ürünler üreterek ticari pazara giriş yapabiliyorsunuz.


Wonder Valley Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik oyunundaki en önemli özellik, oyundaki karakterlerin masal kahramanları olması. Pamuk Prenses, Parmak Kız ve Rapunzel gibi popüler karakterler Wonder Valley'in büyülü hikayesinde yer alıyor. Wonder Valley APK dosyasını indirip kurarak bu karakterlerle birlikte büyük çiftlik macerasına ortak olabilirsiniz.


Android çiftlik simülasyonu oyunları arasında yer alan Wonder Valley mükemmel grafik kalitesi ve akıcı oyun kurgusu ile gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. Çiftlik oyunlarını seviyorsanız Wonder Valley kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Wonder Valley APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Wonder Valley: Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik ekran görüntüleri Wonder Valley: Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik ekran görüntüleri Wonder Valley: Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik ekran görüntüleri Wonder Valley: Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik ekran görüntüleri Wonder Valley: Masal Diyarındaki Büyülü Çiftlik ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder