Captain Tsubasa: Dream Team ikon

Captain Tsubasa: Dream Team APK

v3.3.1

Efsane çizgi film karakteri Tsubasa, Captain Tsubasa: Dream Team oyunuyla yeniden sahalara dönüyor.


Tsubasa'nın çizgi film serisini izlediyseniz oyuna yabancılık çekmezsiniz. Çünkü oyunla çizgi filmin tarzı neredeyse aynı diyebiliriz. Öncelikle oyunda Tsubasa, Taro Misaki, Hyuga, Schneider, Muller gibi esas karakterlerin hepsi yer alıyor ve her futbolcunun taktik yetenekleri birbirinden farklı. Maç sırasında ise bu futbolcular karşı karşıya geldiğinde futbolcunuzun yeteneğine göre hamle yapıyorsunuz. Captain Tsubasa'nın bu özelliği de tamamen çizgi film sahnelerine göre tasarlanmış.


Çizgi film serisiyle milyonlarca hayran kitlesi olan Tsubasa'nın Android oyunu da oldukça eğlenceli. Captain Tsubasa APK dosyasını telefonunuza kurduktan sonra kendi takımınızı seçiyor ve maçlara başlayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz ancak isterseniz oyun içi satın alma yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Captain Tsubasa: Dream Team nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Captain Tsubasa: Dream Team APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Captain Tsubasa: Dream Team ekran görüntüleri Captain Tsubasa: Dream Team ekran görüntüleri Captain Tsubasa: Dream Team ekran görüntüleri Captain Tsubasa: Dream Team ekran görüntüleri Captain Tsubasa: Dream Team ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Captain Tsubasa Dream Team APK son sürüm ile oyundaki küçük hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Captain Tsubasa: Dream Team için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Captain Tsubasa: Dream Team v1.10.0 için
Nasil indiriliyor
Ziyaretçi3 yıl önce Captain Tsubasa: Dream Team V1.8.0 için
Nasıl ininiyor
Ziyaretçi3 yıl önce Captain Tsubasa: Dream Team V1.8.0 için
ben daha yeni yüklüyom
Ziyaretçi3 yıl önce Captain Tsubasa: Dream Team V1.8.0 için
Oooooo çooookkk güzelllllllllllll