Mini Basketball ikon

Mini Basketball APK

v1.1.0

Mini Basketball oyunuyla casual basketbolun keyfini çıkarın.


Eğlenceli oyun yapısı ile öne çıkan Mini Basketball'da kendi basketbol takımınızı kuracak ve rakiplerinizle rekabet edeceksiniz. Mekanik basketbol oyunlarından daha hareketli bir oyun yapısına sahip Mini Basketball, yükseltilebilir karakterler ve öğeleriyle öne çıkıyor. Basketbol oyuncularının dışında, takımınızın logosu, forması, ayakkabıları gibi birçok detayı kendiniz belirliyorsunuz.


Mini Basketball'daki maçlar için lig sistemi mevcut. Ancak bunun yanında birçok oyuncunun katıldığı turnuvalar da var. Ön elemeler, grup aşaması ve play-off gibi birçok eşleşme arasından geçerek turnuvalarda boy gösterecek ve şampiyonluk için mücadele edeceksiniz. Android basketbol oyunları arasında oldukça popüler olan Mini Basketball, eğlenceli içeriği ve akıcı oyun motoru sayesinde keyifli bir deneyim sunuyor. Mini Basketball APK dosyasını şimdi ücretsiz olarak indirin ve basketbol takımınızla yeteneklerinizi sergileyin. İyi oyunlar.

Mini Basketball nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mini Basketball APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mini Basketball ekran görüntüleri Mini Basketball ekran görüntüleri Mini Basketball ekran görüntüleri Mini Basketball ekran görüntüleri Mini Basketball ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder