Soccer Manager 2018 ikon

Soccer Manager 2018 APK

v1.5.1

Soccer Manager 2018 gerçekçi fizik alt yapısıyla en iyi futbol menajerlik oyunu deneyimini sunuyor.

 

Oyun içerisinde 35 ülkeden toplam 800'den fazla futbol takımı güncel kadrolarıyla birlikte yer alıyor. Kendi takımınızı seçtikten sonra kulübün hem iç hem de dış faktörleriyle sadece siz ilgileniyor ve takımınızı başarıya ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Sizi başarıya götürecek en önemli faktör futbolcular. Oyunda kurgulanan 'derin antrenman' sistemi sayesinde futbolcularınızın istediğiniz yeteneğini geliştirmeniz mümkün. Bu şekilde bir frikik ustası veya yetenekli bir oyun kuurucuyu takımınızda yetiştirebilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında yıldızlaşan ve transfer borsasına düşen futbolcuları da takip etmeniz gerekiyor.

 

Soccer Manager 2018'de hem lig hem de uluslararası turnuvalar yapılıyor. Takımınız bu kulvarlarda yarışırken maçları canlı olarak takip ediyor ve gerektiğinde anlık olarak müdahale edebiliyorsunuz. Reaktif maç ortamı olarak geçen bu özellik maç oynanırken ekranın çeşitli yerlerinde futbolcularınızın durumunu ve istatistiklerinizi de takip etmenizi sağlıyor. Bu sayede maç sırasında yeni bir strateji geliştirebiliyorsunuz.

 

Diğer Android futbol menajerlik oyunlarında olduğu gibi Soccer Manager 2018'de de kendi stadyumunuzu inşa edebilirsiniz. Zaten oyunun başında takımınızı seçince düşük özelliğe sahip bir stadyumunuz oluyor ancak maçlardan kazanacağınız para ve kupa ödülleriyle bunu yıkıp yerine çok daha büyük ve görkemli bir stadyum inşa etmeniz gerekiyor. Taraftarınız stadyumu doldurdukça kazandığınız ödüller de doğal olarak artıyor.

 

Android için geliştirilen en iyi menajerlik oyunlarından birisi olan Soccer Manager 2018 tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. 76 MB boyutundaki Soccer Manager 2018 APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Soccer Manager 2018 ekran görüntüleri Soccer Manager 2018 ekran görüntüleri Soccer Manager 2018 ekran görüntüleri Soccer Manager 2018 ekran görüntüleri Soccer Manager 2018 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uluslararası yönetim özelliği eklenmiş,

Transfer sisteminde geliştirmelere yapılmış.

Artıları

Mükemmel arayüz birimi,

Reaktif maç ortamı ile canlı takip,

Deneysel antrenman sistemi,

Bireysel futbolcu yeteneği geliştirme,

Başarılı oyun kurgusu.

Eksileri

Para kazanma birimi maalesef az. Oyun içi satın alma teşvik ediliyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder