Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu ikon

Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu APK

v1.0.6

Futbol menajerliğinde iddialı mısınız? Soccer Manager 2022 APK oyunu ile yeteneklerinizi gösterin.


Android futbol ve menajerlik oyunları arasında en popülr oyunlardan birisi olan Soccer Manager serisi 2021-2022 güncel sezonu ile oyunseverlerin karşısına çıktı. Oyunun yeni halinde futbol takımları, ligler ve futbolcu listeleri 2022 sezonuna göre baştan aşağı yenilenmiş. Üstelik oyundaki tüm futbolcular FIFPRO lisanslı, yani gerçek hayattaki yetenekleri ve mevkileri ile oyunda bulunuyor.


Soccer Manager 2022 en iyi manajerlik oyunlarından birisi. Oyuna ait APK dosyasını kurduktan sonra kendi futbol kulübünüzü seçerek göreve başlıyorsunuz. İlk aşamada düşük yeteneklere sahip futbolcularınız oluyor, ilerleyen seviyelerde Cristiano Ronaldo, Mbappe, Messi ve daha birçok dünya yıldızını takımınıza kazandırabilirsiniz. Bunu yapabilmek için ihtiyacınız olan en önemli şey futbol takımınızla şampiyon olmayı başarmak. Bu da sizin teknik direktörlük yeteneklerinize bağlı.


Oyunun temel özellikleri arasında gelişmiş maç günü detayları, 3 boyutlu grafikler, 35 ülke ve 800'den fazla futbol takımı, kulüp tesisleri, alt yapı takımları ve maç sonrası ayrıntılı istatistikler bulunuyor. Android futbol oyunları arasında teknik direktörlük kurgusuna sahip oyunu oynamak için Soccer Manager 2022 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu ekran görüntüleri Soccer Manager 2022 - FIFPRO™ Lisanslı Futbol Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder