F1 Manager ikon

F1 Manager

v0.07.7847

F1 Manager ile pistlerin kralı belli oluyor. Resmi F! lisansı ile geliştirilen oyunda Formula takımının başına geçiyor ve yarış stratejisini belirliyorsunuz.

 

Oyun aslında bir yarış oyunu ama biraz farklı bir senaryoya sahip. Bu oyunda F1 şoförü olmak yerine, F1 takımının başına geçiyorsunuz, yani yarış sırasında arabayı süren siz değilsiniz; ama yarış pilotunun stratejisini ve takımın koordinesini sağlayan esas patron görevini yerine getiriyorsunuz. F1 Manager'da Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Max Verstappen ve Daniel Ricciardo dahil Formula'nın efsane yarış pilotları yer alıyor. Ancak bu sürücüleri takıma almak pek kolay değil, yöneticilik becerilerinizi göstererek pilotları takımınıza kazandırabilirsiniz.

 

F1 Manager'da yarışlar genelde 1'e 1 düello biçiminde yapılıyor. Sizin gibi gerçek oyuncuların yönettiği takımlar yarış için hazır olduklarında mücadele başlamış oluyor. Yarış sırasında arabanın tekerlerinin kontrolü, yakıt durumu ve pist içindeki ipuçlarını tamamen siz ve ekip arkadaşlarınız yönetiyor.

 

Hutch Games ekibinin geliştirdiği oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor, F1 Manager APK dosyasını şimdi indirerek hemen oynayabilirsiniz.

F1 Manager nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. F1 Manager APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
F1 Manager ekran görüntüleri F1 Manager ekran görüntüleri F1 Manager ekran görüntüleri F1 Manager ekran görüntüleri F1 Manager ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.07.7847

GeliştiriciHutch Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi11.05.2019 - 21:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 376 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9596

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder