GTR Speed Rivals ikon

GTR Speed Rivals APK

v2.2.67

GTR Speed Rivals oyunuyla sürükleyici drift yarışları sizi bekliyor.

 

Çevrimiçi ve gerçek oyunculara karşı katılacağınız yarışlarda asfaltı eriterek yarışı kazanın. Onlarca araba modeli ve kişiselleştirme seçeneği sunan oyunda tüm kontrol size ait. Oyun temel olarak çok oyunculu ve gerçek zamanlı yarışlar üzerine kurulsa da, antrenman yapabileceğiniz tek oyunculu mod ve başarı seviyenizi yükseltebileceğiniz kariyer modu da bulunuyor.

 

GTR Speed Rivals yarışlarında ödül olarak hem para puan hem de rakip oyuncunun arabasını kazanbiliyorsunuz. Bahis üzerine yapılan yarışlara yüksek motor gücüne sahip arabayla katılmaya dikkat edin. Aksi halde elinizdeki arabadan olma ihtimaliniz var.

 

Android yarış oyunları arasında milyonlarca kullanıcıya ulaşan GTR Speed Rivals ücretsiz olarak oynanıyor. GTR Speed Rivals APK dosyasını indirerek drift yarışı keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

GTR Speed Rivals nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. GTR Speed Rivals APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
GTR Speed Rivals ekran görüntüleri GTR Speed Rivals ekran görüntüleri GTR Speed Rivals ekran görüntüleri GTR Speed Rivals ekran görüntüleri GTR Speed Rivals ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder