Horizon Chase ikon

Horizon Chase APK

v2.0

Klasik yarış severler Horizon Chase APK oyununda bir araya geliyor.


Eski dönemlerin yarış oyunlarını seviyorsanız Horizon Chase tam size göre. Retro tarzında, yani geçmiş dönemlerin atari yarışlarını anımsatan kurgusu ile öne çıkan oyunda 80'li ve 90'lı yılların yarış heyecanını tekrar yaşayacaksınız. 16-bit çözünürlükte geliştirilmiş grafikleri, fantastik oyun kurgusu ve başarılı kontrolleri sayesinde Horizon Chase bağımlılık yapacak kadar eğlenceli bir deneyim sunuyor.


Horizon Chase yarış oyununda onlarca yarış arabası ve dünyanın birçok yerinden ilham alınarak geliştirilmiş yarış pistleri bulunuyor. Ayrıca, eski zamanlardan tanıdığımız Ayrton Senna gibi öncü yarış pilotlarına özgü eklentiler de var. Bu sayede oyunu dönemin önde gelen kahramanlarıyla oynama imkânınız oluyor.


Android yarış oyunları arasında klasik tarzı başarıyla yansıtan bu oyun tamamen ücretsiz sunuluyor. Horizon Chase APK kurulum dosyasını hemen indirerek fantastik yarışlardaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Horizon Chase oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Horizon Chase nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Horizon Chase APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Horizon Chase ekran görüntüleri Horizon Chase ekran görüntüleri Horizon Chase ekran görüntüleri Horizon Chase ekran görüntüleri Horizon Chase ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder