Nitro Nation Drag & Drift ikon

Nitro Nation Drag & Drift APK

v6.6.1

Son derece güçlü modern arabalar Nitro Nation Online ile drag yarışları için bir araya geldi. BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Jaguar, Dodge ve daha birçok muhteşem kaslı araba üstün teknolojileriyle yarışa çıkmayı bekliyor.


Drag yarışları şeklinde ilerleyen oyundaki en büyük amacınız bitiş çizgisine birinci sırada ulaşmak. Bir Golf ile S63 AMG'yi yakalamakta zorlanabilirsiniz, oyundan kazanacağınız parapuanlar ile yapacağınız güncellemeler sayesinde minik Golf'ünüzü 800 beygir gücüne sahip bir canavara dönüştürmeniz mümkün. Birebir yarışlarda aracınızın en büyük destekçisi olan Nitro (NOS) geliştirmelerini yaparak rakibinize dikiz aynasından bakın.


Nitro Nation'da yer alan araç güncelleştirmeleri sadece motorla ilgili değil, özel çıkartmalar ve tasarım dokunuşları sayesinde aracınızı istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. CarX'in araç modelleme fiziğini kullanan oyunda yer alan gerçekçi araçlar, akıcı senaryo ile buluşarak kullanıcıları heyecan dolu drag yarışlarında buluşturuyor.


Nitro Nation APK dosyasını indirerek soluksuz drag yarışlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Nitro Nation Drag & Drift nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nitro Nation Drag & Drift APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Nitro Nation Drag & Drift ekran görüntüleri Nitro Nation Drag & Drift ekran görüntüleri Nitro Nation Drag & Drift ekran görüntüleri Nitro Nation Drag & Drift ekran görüntüleri Nitro Nation Drag & Drift ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Nitro Nation Drag & Drift APK güncellemesi ile;

2 yeni Maserati modeli eklenmiş,

Sonbahar mevsimine özel yeni turnuvalar eklenmiş,

Yarış sırasında yaşanan bağlantı sorunu çözülmüş.

Yorumlar

Nitro Nation Drag & Drift için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Nitro Nation Online v5.0.1 için
Apk mı şu anda indiriyom