Race Max Pro ikon

Race Max Pro APK

v0.1.161

Race Max Pro, Android telefon ve tabletler için geliştirilen eğlenceli bir yarış oyunudur.


Son teknoloji arabalar Race Max Pro APK oyunu ile piste çıkıyor. Kendinize bir araba satın alarak başlayacağınız bu oyunda pistin tozunu atarak şampiyonluklar için yarışacaksınız. Oyundaki tüm araba modelleri yarışlar için özel olarak tasarlanmış. Ayrıca, isteyen kullanıcılar için modifiye etme özelliği ve yükseltme seçenekleri de var. Bu özellikler sayesinde arabanızın tarzını kendi isteğinize göre şekillendirme şansınız oluyor.


Race Max Pro'da genel olarak 3 farklı oyun modu var. Yani yarışlar için üç farklı seçeneğiniz bulunuyor: Drift, drag ve sokak yarışı. Her modun kendine özel bir oyun tarzı var. Bunun yanında belli sayıda yarıştıktan sonra en iyilerin bulunduğu bir patron yarışına çıkıyorsunuz. Android yarış oyunları arasında bir tür patron yarışını belki de ilk defa duyuyorsunuz ancak oldukça eğlenceli bulduğumuzu söyleyebiliriz.


Android oyun ekosisteminde kendine has tarzıyla öne çıkan Tiramisu stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun, ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuluyor. Race Max Pro APK dosyasını hemen indirin ve sürükleyici yarışlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Race Max Pro oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Race Max Pro nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Race Max Pro APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Race Max Pro ekran görüntüleri Race Max Pro ekran görüntüleri Race Max Pro ekran görüntüleri Race Max Pro ekran görüntüleri Race Max Pro ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder